Recepty na vianočné chody

Vianočný čas je výnimočný. Je to rodinný čas. Na sviatky, vybavení bohato ozdobeným stromčekom, sa tešíme zo spoločne strávených dní s blízkymi pri bohato prestretom stole. Tento čas je ideálny na prípravu originálnych jedál, pripravovaných výhradne pre túto príležitosť.

swiateczne_potraw_MFTajné recepty na tradičné vianočné jedlá sú odovzdávané z generácie na generáciu. Avšak, ak nemáte skúsenosti v tejto oblasti, môžete využiť recepty umiestnené v internete. Zíde sa vám pri tom vydražený na Wellbid tablet Apple iPad mini 3 alebo Samsung Galaxy Tab S, ktorý položíte na kuchynskej doske a krok za krokom si prečítate, ako pripraviť chutné pochúťky.

Na vianočnom stole sa nachádza mnoho jedál. Kráľuje medzi nimi ryba, v mnohých vydaniach a pripravená na veľa spôsobov. Môže to byť rybacie polievka, uvarená v hrncoch Silit. Tresku, lososa, kapra alebo ovocie mora môžete usmažiť na hlbokom oleji alebo si zvoliť zdravší spôsob – parný hrniec Philips, ktorý dá jedlu plnšiu arómu a chuť a zachová výživné hodnoty.

Vianočný obed sa skladá predovšetkým z hydiny. Pečená alebo dusená kačica, hus, morka, prepelica alebo perlička. Plnené gaštanmi, hľuzovkami alebo ovocím. Pripravíte je tradičným spôsobom v rúre. Môžete tiež využiť elektrický grill Tefal GC6000. Bez obáv – Vaša jedlo nestratí na kvalite a nie je pochýb o tom, že bude vynikajúce. Hotové, šťavnaté mäso pokrojíte nožom Fiskarks a podáte svojim hosťom na elegantným tanieroch.

Po bohatých chodoch je čas na dezert. Kysnuté cesto, makovník, perníky, čokoládové vence, štrúdľu, vianočka, pochúťky s mandľami, marcepánom, škoricové hrianky, krehké koláčiky s marmoládou a orechmi. V príprave týchto dobrôt Vám pomôže napr. kuchynský robot Kenwood Titanium Chef KMC010, s ktorého pomocou pripravíte cesto tej správnej konzistencie.

Doplnením celku bude chutná káva. Nemôže chýbať pri oslave vianočného večera. Na aukciách Wellbid nájdete kávovar, ktorý pripraví výborné latté, aromatické machiatto alebo intenzívne espresso.

V čase Vianoc sa delektujte nielen spoločne strávenými rodinnými chvíľami, ale predovšetkým fantastickými chodmi a na Wellbid vydraží veci, ktoré budú tešiť oči a efekt ich práce – chuťové bunky celej rodiny.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.