Smart Automat pre rýchlych a múdrich!

Potrzebujete prestávku? Nemáte čas na ručné prihadzovanie? Nechcete sa sústrediť na analýzu priebehu Aukcie? Neviete, kedy sa do dražby zapojiť? Máme pre Vás ideálne riešenie – nastavte Smart Automat. Pozrite sa, ako funguje nový, inteligentný Automat.

Smart_fb2_pUž nemusíte predvídať ďalší krok protihráčov – Smart Automat to spraví za Vás. Je to naozaj veľmi inteligentný Automat, pretože sa zapne až vtedy, keď na Aukcii zostane už iba jedna osoba. Práve táto osoba by Aukciu vyhrala, ak by nebolo… Vás a Vášho Smart Automatu. Jeho zapnutím dodávate sebe a rivalom dodatočné vzrušenie! Však súhlasíte, že je to veľmi múdre?!

Ako funguje nový Smart Automat?

1. Smart Automat nastavujete v ľubovoľnej chvíli trvania Aukcie. Pred vykonaním prvého prihodenia ho ešte môžete vypnúť.

2. Smart Automat sa nezapne hneď, ale počká na tú najlepšiu chvíľu. Prvýkrát prebije až vtedy, keď na Aukcii draží už len jedna osoba.

3. Po prvom prihodení sa Smart Automat „mení“ na bežný Automat a vykonáva zaplánované prihodenia.

Nastavenie Smart Automatu Vám umožňuje prefíkaným spôsobom prekabátiť súperov. Za možnosť zahrania iným na nose nezaplatíte veľa a radosť, akú pri tom budete mať, je na nezaplatenie. Preto neváhajte. Buďte prefíkaní! Zapnite Smart Automat a jednoduchým spôsobom zväčšite svoju šancu na víťazstvo!

Pozrite sa, ako funguje Automat.

Prečítajte si o Automatoch v Nápovede.

Prečítajte si o Automatoch v FAQ.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.