Radosť z darčekov

Čo je dobrého v dostávaní darčekov? Prečo ich radi dostávame? Keď dostneme od niekoho darček, veľmi nás to teší. Prečo tak reagujeme? Čo je dôvodom toho, že máme radi prekvapenia?

radosc_z_prezentow8_MFJedným z činiteľov je to, že ich dostaneme od blízkej osoby. Niekto sa potrápi, aby vyhľadal vec, po ktorej túžime. Spraví nám prekvapenie, minie niekedy celé svoje úspory. Pozná náš vkus, vie, po čom túžime a súčasne vie, že nemáme dosť peňazí na to, aby sme si to mohli kúpiť v obchode.

Každý z nás rád dostáva darčeky, no najviac asi máme radi obdarúvanie iných. Viem to po sebe. Vďaka portálu Wellbid rozmaznávam mojich blízkych častejšie, než párkrát do roka. Neohraničujem to iba do Vianoc alebo narodenín. Príležitostí k radosti, je teraz oveľa viac.

Niekoľko kategórií a skvelý výber majú za to, že s malým finančným nákladom môžem vydražiť hodnotným, módny a moderný darček pre niekoho, koho mám veľmi rád alebo milujem. Pre svokrovcov, pre kamaráta pri príležitosti povýšenia v práci, pre deti – už len kvôli tomu, že ich mám a robia mi radosť. Pre moju milovanú manželku, za trpezlivosť a kulinárny talent. Áno, to ma naposledy motivovalo pri dražení kuchynského robota. Rád dobre papám a manželka skvelo varí. Podarilo sa nám dostiahnuť cieľ, hoci to nebolo tak ľahké, ako to vyzeralo na prvý pohľad. Aukcia bola strašne vzrušujúca – manželka ma dopingovala, držala palce. Jej podpora mi priniesla šťastie! Tak a teraz, bez žiadnej špeciálnej príležitosti sme si spravili funkčný daček. Do nášho výročia je ešte ďaleko, no my už plánujeme, čo si pri tejto príležitosti kúpime. Bude to niečo luxusné! Do toho času prekvapím manželku ešte niekoľkokrát!

Som strašne rád, že som našiel portál Wellbid. Za malé sumy som si tu vydražil fakt skvelé predmet. Darček, ktorý poteší, ale nespraví dieru vo vrecku. Nemusím už čakať na sviatky alebo narodeniny, aby som mojich blízkych obdaroval len tak. Môžem to robiť každý deň! Emócie, ktoré sprevádzajú rozbaľovanie zásielky sa nedajú opísať. V takýchto chvíľach viem, že sa oplatí dražiť!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.