Vianočné darčeky pre vnukov

Z televíznej reklamy som sa dozvedela o tom, že existuje stránka Wellbid. Napriek pochybnostiam sa tento Portál ukázal pre mňa skvelou voľbou. Pomohol mi totiž vyriešiť problém, ktorý mám každý rok. Jedná sa o darčeky pre mojich blízkych pod vianočný stromček.

05122014-3-MFNa začiatku som k nápadu zúčastnenia sa v dražbách pristupovala skepticky. Moja dcéra však na to mala úplne iný názor a s neskrývaným zápalom i oznámila, že sa rozhodla založiť si účet a skúsiť šťastie. Neviem ako dlho sa pripravovala pred prvou aukciou, ale mala celkom dobrý prehľad o stránke wellbid.com. Ja som trvala v presvedčení, že na celej tej zábave viac prerobí ako zarobí.

Mýlila som sa, mysliac si, že výhry sú iba ilúziou. Reálne víťazstvo mojej dcéry v niekoľkých dražbách potvrdilo, že sa tu dá vyhrať drahé a cenné predmety iba za niekoľko eur. Cítila som, ako sa mi pomali dostáva z jej nadšenia.

Kľúčovou chvíľou, ktorá ma presvedčila o tom, aby som to skúsila na dražbách aj ja, bol môj každoročný problém blížiacich sa Vianoc – postarať sa o darček pre každého z mojej rodiny. Vo chvíli, kedy mi dcéra ukázala kategóriu s hračkami, bolo rozhodnuté. S jej neoceniteľnou pomocou som si utvorila účet a trochu ma preškolila. Kúpila som si najlacnejší balík BIDov.

S začatím draženia na aukcii začiatočník som cítila to vzrušenie a nepokoj, no vnútorné hlasy rýchlo utíchli a výhra ma iba viac motivovala do ďalšej hry. Takto pomyly som sa nechala vtiahnuť do aukčného víru. Po istom čase sledovania, hlavne produktov pre deti, našla som svoj prvý cieľ.05122014-MF

Ideálny darček pre moje vnučky, ktoré sú v poslednej dobe očarované rozprávkou Ľadové Kráľovstvo – bábika princezná Anna. Táto aukcia bola mojou prvou výzvou. Podarilo sa a po ukončení som bola na seba neuveriteľne hrdá. Dražba skončila na 0.43 € plus dopravné náklady. Bola som spokojná, pretože som za všetko zaplatila 10.43 €. Podľa môjho skromného uváženia je to celkom dobrá cena, ak vezmeme do úvahy, že v obchode by som za ňu musela zaplatiť cca 45 €.

Bol to naozaj dobrý štart. Neplánujem prestať, mám ešte niekoľko vnukov, ktorých musím obdarovať. Ďakujem wellbid.com a zasielam Vám srdečný pozdrav!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.