Nervy zo železa

Na začiatku môjho príspevku by som chcel poznamenať, že portál wellbid.com je stránkou pre ľudí so silnými nervami. Nepatrím do tejto skupiny, ale aj tak riskujem stratu hodnotných bidov v boji o čím ďalej tým drahšie predmety. Draženie začínam väčšinou od nejakého balíku bidov. Balík 500 a 2500 BIDov nechávam iným. Mojim cieľom je balík 100 BIDov. Plán sa zakladá na maximálne štyroch prihodeniach. Ak sa to nepodarí, čakám na ďalšiu šancu. Samozrejme, niekedy sa to končí vyčerpaním môjho skromného účtu až do nuly.

[pullquote]Berúc do úvahy účasť na aukciách wellbid.com, musíte mať nervy zo železa. Bez nich sa ťažko vyrovnáne s nie jednou prehrou.[/pullquote]

Raz sa mi podarilo získať 100 bidov jedným prihodením! Na účte som mal iba 8 BIDov a to bola pre mňa asi najvzrušujúcejšia aukcia. Keď som mal na účte viac ako 600 BIDov, rozhodol som sa skúsiť šťastie a zabojovať o predmet. Pomyslel som si: „Zaútočím. BIDov mám dosť, asi tak na 70 prihodení, možno sa to podarí.“. Posledné sekundy aukcie a ako to obvykle býva, peletón zrýchli, líder sa stále menil. Počkal som.

Keď začal automat jedného z hráčov, začal som odpočítavať, aby som sa mohol zapojiť v správnej chvíli. Aukcia trvala a slabší odpadávali z hry. Automat bojoval s jedným jediným súperom, ktorý sa nechcel ľahko vzdať. „Teraz!“ – pomyslel som si a zapol som automat, nastavený na maximálny možný počet prihodení.

26listopadaMFZačala sa naháňačka môjho a súperovho automatu. Osoba, ktorá prihadzovala ručne to vzdala. Sledujúc priebeh aukcie a bidy miznúce z účtu som v duchu rátal na ukončenie boja. Myslel som, že to z tých nervov nevydržím. Každá jedna ubiehajúca sekunda mi dávala nádej na výhru. Počet nastavených prihodení sa blížil do konca. Posledné príhodenie vykonal už iba automat súpera. Vyhral to. Bol lepšie pripravený, mal dostatok amunície, tj. Bidov. Najviac ma však bolí otázka: „Koľko ti chýbalo do výhry? Mal protihráč veľa možností v ďalšej hre?“

Zmätok v hlave, adrenalín a nervy po prehre sú rýchlo preč. Nezostáva nič iné ako vrátiť sa do prítomnosti a skúsiť to inokedy, s lepšou taktikou útoku. Berúc do úvahy účasť na aukciách wellbid.com, musíte mať nervy zo železa. Bez nich sa ťažko vyrovnáne s nie jednou prehrou, ktorú tu určite zažilo viacero hráčov servisu.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.