Avatar, Vaša vizytka!

Avatar je obrákom, vďaka ktorému môže každý Používateľ Portálu wellbid.com personalizovať svoj profil. Nie je to však obyčajná grafika, ale naša vizitka vo virtuálnom svete. To, akú postawu si vyberiete na wellbid.com môže mať veľký význam…

Avatar je Vašou vizitkou na wellbid.com a spolu s loginom používateľa tvoria unikátnu, osobistú reprezentáciu každého účastnika dražieb. Môžete si ho nastavť alebo zmeniť v akejkoľvek chvíli. K dispozícii máte niekoľko desiatok rôznych grafických návrhov – žaba, šťastný Mexičan s gitarou, kocúrik, policajt, čertík s vidlami, krava, čarodej, superman a mnoho iných.

[pullquote]Avatar, podobne ako login, môže odzrkadľovať Váš charakter. Ak však chcete, môže byť pravým opakom Vášho Ja.[/pullquote]

Vezmite do úvahy, že zvolený obrázok bude hlavnú úlohu v tom, ako Vás budú iní na stránke vidieť. Bude to mať vplyv na interakciu medzi Vami a spoluhráčmi na aukcii.

Avatar, podobne ako login, môže odzrkadľovať Váš charakter. Ak však chcete, môže byť pravým opakom Vášho Ja.

Ste nesmelý alebo bojazlivý? Ukážte svoje druhú, zatiaľ nikomu neznámu tvár! 🙂 Dobrý nápadom môže byť zvolenie obrazku predstavujúceho nebezpečného vojaka lebo strieľajúceho kowboja. Vďaka tomu vyvoláte u protihráčov respekt a zabezpečíte si pozíciu sebavedomej osoby, trošku agresívnej, tvrdohlavej a nebojácnej.

awatar1Ak ste stálym hráčom na dražbách, ale chcete, aby Vás iní vnímali ako začiatočníka, zvoľte si jemný a milý motív – dievčatko s kwiatkami, malého chlapca alebo roztomilého zajačika. Vtedy sa možno nikto nedomyslí, že ste na aukciách hrozným protihráčom … Radi skúmate a analizujete? Máte radi podrobnosti? Detektív teda bude práve pre Vás! Ak ste múdry, šikovný a prefíkaný, tak buďte lisiakom.

Ako nastaviť svoj avatar? Vojdite do záložky Môj Účet → Môj Avatar a nastavte si zvolený obrázok. To je všetko! Od tejto chvíle Vami zvolený obrázok bude pripísaný k Vám. Bude viditeľný zakaždým, keď budete dražiť a môžete ho zmeniť v akejkoľvek chvíli, aj počas trvania aukcie.

Na výber máte niekoľko desiatok obrázkov, máte si teda v čom vyberať. Každý deň môžete byť niekým iným. Kreujte svoj imidž a pomocou avataru ukážte, aký ste!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.