Expresový darček pre manželku

Vitajte! Chcel by som sa s Vami podeliť s mojimi začiatkami a ako sa začala moja „aromatická” príhoda s wellbid.com.

Moja manželka patrí k gurmánom kávy. Po ťažkom dni v práci s množstvom povinností na jej ramenách, netrpezlivo čaká na tu chvíľu, keď príde domov, spraví si pohodlie na našej pohovke, prikryje sa dekou a vychutná si tento aromatický horúci nápoj. S neskrývanou radosťou si vychutnáva skvelú kávu s mliekom. Jediný minus je ten, že vo výbave nášho malého bytíku sme nemali kávovar. Preto sa moja manželka musela uspokojiť s podomácky mletou kávou.

Blížilo sa naše piate výročie svadby. Skvelá príležitosť, aby som jej kúpil hodnotný a funkcionálny darček.

[pullquote]Založil som si účet a začal som dražiť. Rozhodol som sa nedražiť na Aukcii Začiatočník, pretože som veľmi chcel kávovar. To bol môj hlavný a jediný cieľ! Mal som veľa šťastia, pretože sa mi podarilo cieľ splniť – vydražil som tovar, ktorý by ma v normálnom obchode stál viac ako 350€![/pullquote]

Bohužial, v danej chvíli to bolo finančne dosť namáhavé, nemal som toľko voľných prostriedkov. Účty, pôžička a ešte iné finančné záväzky nepustili. Musel som rýchlo niečo vymyslieť, pretože som chcel moju lásku obdarovať. Zaslúžila si krásny darček. Nemohol som si však dovoliť náš rodinný rozpočet naštrbiť!

Po niekoľkých dňoch intenzívneho premýšľania, prezerania akciových letákov a prezerania internetových stránok som už stratil nádej na rýchle riešenie môjho problemu.

To však prišlo v najmenej očakávanej chvíli! V prestávke zápasu, počas reklamného bloku, bola reklama, ktorá upútavala na ponuku portálu wellbid.com.

couple_blogZapáčilo sa mi to a tak som išiel rýchlo pozrieť, o čo ide. Najprv som bol skeptický. No dal som tomu šancu. Prečítal som si pravidlá, dôkladne som si preštudoval obchodné podmienky a rozhodol som sa, ako sa neskôr ukázalo, veľmi dobre.

Založil som si účet a začal som dražiť. Rozhodol som sa nedražiť na Aukcii Začiatočník, pretože som veľmi chcel kávovar. To bol môj hlavný a jediný cieľ! Mal som veľa šťastia, pretože sa mi podarilo cieľ splniť – vydražil som tovar, ktorý by ma v normálnom obchode stál viac ako 350€! Mne sa podarilo vyhrať ho za necelých 10€, plus hodnota BIDov a poštovné nakłady.

Moja „trofej” bola doručená skôr, ako som predpokladal. Kuriér zazvonil pri dverách po niekoľkých dňoch od zaplatenia za výhru. Skvelé! Neuveriteľné! Ani si neviete predstaviť výraz tváre mojej manželky, keď po práci uvidela na našom kuchynskom dreze novučičký kávovar známej firmy!

Naše „drevené výročie” sme oslávili nie pohárom vína, ale šálkou chutnučnej latte! V našom dome zavoňalo aromatickou kávou… 🙂

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.