Dobrý login – základ úspechu na Aukciách

Sledujúc priebeh dražieb si sa určite zamýšľal na tým, kto sa schováva pod daným názvom používateľa. Nepoznáš potencionálnych rivalov, nevieš, odkiaľ pochádzajú, čo robia a kde pracujú, či koľko majú rokov. Okrem toho, každý používateľ si pri registrácii v servise wellbid.com vyberá vlastný, unikátny login.

Čím sa riadiť pri výbere názvu? Čo má vplyv na tvoju voľbu?

Dôvodov, kvôli čomu si vyberáš konkrétny login, je mnoho! Jedno je isté – kým si účet utvoríš, dobre si premysli za a proti, všetky nápady, ktoré ti do hlavy prichádzajú a vyber si ten najlepší. Ak sa už pre daný login rozhodneš, pamätaj, že po registrácii ho už nebudeš môcť zmeniť.

Vlastnenie dobrého, nebanálneho loginu je základom! Je to tvoja vizitka, stopa, podpis. Tvoje alter eo. Spusti svoju fantáziu a buď kreatívny! A kde získaš inšpiráciu?

Môžeš byť hrdinom z hrôzostrašného filmu alebo science-fiction. Väčšina ľudí sa bude bát bojovať napr. s „DarthVaderom”, alebo okrutným „Freddie_Krugerom”.Možno chceš byť ako „Devil666”, krvilačný „Gremlin” či strašidelná bábika „Chucky”? Pre ženy máme subtelnejšie návrhy, ako : „Samara”, „PoisonIvy”, „RoseMary” alebo nebojácna a statočná „Ripley_Nostromo”.

Ako protiklad hrôzostrašných pseudonimov postavme roztomilé a jemné označenia. Ak sa chcete prezentovať ako jemná osoba, zvoľte taký login, ktorý privedie na myseľ mackov, mačičky, zajačiky, sladkosti a dajte k tomu dátum narodenia alebo iniciály – „Bambulka 83”, „MackoUsko1990”, „Kvetinka”, „18Bonboniérka”, „Cica_Aga”.

Niektoré loginy na prvý pohľad neznamenajú nič, ale pozor – ich úlohou je zmýliť ťa. Príkladom je login z číslic „1234567”. Je to tajný kód alebo kombinácia, ktorá slúži na otvorenie trezoru. Ten, kto si vyberá login ako „XZY“, chce byť do úplného konca záhadný a nechce o sebe nič prezradiť.

Ďalším tipom sú názvy, ktoré sa skladajú zo slova BID – „Big_Bid” „MaxiBid” „Bidder” „BIDuin” „BID_killer” „SuperBIDeros” „BIDMamma”. Sú to asi ľudia, ktorí si cenia hodnotu BIDov a múdro nimi narábajú.

Vezmi do úvahy. Že Tebou zvolený login /názov používateľa/ bude odzrkadľovať Tvoju osobnosť, štýl draženia. Môže to však byť aj popretie vlastností, ktoré máš. Prítomní hráči nevedia, ako sa voláš, odkiaľ pochádzaš, koľko máš rokov. Si anonymný a to ti hrá do karát. Na aukciách môžeš byť, kým len chceš!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.