Sny sú na to, aby sme ich spĺňali!

Ak si novým používateľom, dobre ti padne pred dražením sa tu trochu rozhliadnuť. Sledovaním aukcií sa môžeš veľa naučiť a spoznať iných hráčov.
Sleduješ, či sa „bijú“ na každej aukcii a akým spôsobom? Vďaka tomu si zapamätáš ich loginy a ak sa už rozhodneš ísť do nejakej aukcie, tak budeš vedieť viac – menej, akého máš protihráča. Budeš už vedieť, či protihráč je tvrdohlavý alebo sa rýchlo vzdáva, ak sa do aukcie pridajú ďalší hráči. Ak si ešte nevyhral žiadnu aukciu, oplatí sa zahrať na Aukcii pre začiatočníkov. Na týchto aukciách sa vyhráva oveľa ľahšie, pretože tu nemajú prístup hráči s dlhšou stážou. Ak takúto aukciu vyhráš, môžeš ju vymeniť na bidy alebo na výplatu PayPal. Samozrejme, nemusíš. No ak vymeníš predmet napr. na bidy, môžeš začať hrať o drahšie veci.

Kedy je najlepšie dražiť? Na to bohužial neexistuje 100percentný návod. Hráči nastavujú automaty, ktoré dražia za nich. Môžu byť nastavené vo dne, v noci. Účasť v aukciách je tak napínavá, že mnoho hráčov namiesto snu vyberá draženie. Takisto je to cez deň. Bidujeme aj v práci, či na cesto do/z práce. Stačí, ak máš telefón s prístupom na net a je to. Musíš mať trochu šťastia a vytrvalosti, to je fakt. Ale veď ani Rým nebol postavený za jeden deň 🙂
Či sa oplatí hrať automatom? Niekedy používateľ, ktorému sa končia bidy nastavuje automat s tým, že bude posledným hráčom, ktorý ho zapne. Počíta teda s tým, že ostatníi hráči sa zľaknú a už viac nebudú prihadzovať. Niekedy sa oplatí spraviť niekoľko prihodení automatom. Inému hráčovi sa totiž môžu minúť bidy a výhra bude tvoja. Takto vyhralo už množstvo ľudí fakt cenné veci, ako smartfóny či televízory.
Na stránke je mnoho predmetov, ktorých vyhranie ti prinesie veľký úsmev. Samozrejme, bez investície to nepôjde. Preto sa oplatí kúpiť na začiatku akciový balik 2000 bidov – teda dvakrát viac bidov za polovičnú cenu. Potom balik 1000 bidov. Investícia sa vráti. Nie vždy po prvej dražbe, ale ak sa už na to dáš a bude sa ti dariť, investíciu znásobíš.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.