Niekoľko overených taktík

Niekoľko overených taktík Vitajte Vážení blogeri. Chcel by som Vám predstaviť moju taktiku, ktorú využívam pri dražení. Prvý spôsob ako si zabezpečiť výhru je sledovanie štatistík. Vďaka nim viemie, koľko daný používateľ minul na predošlej aukcii a za akú cenu sa predmet predal.
Keď už budeme mať tieto vedomosti v malíčku, máme 90percentnú šancu na úspech. Teraz už stačí, ak si zakúpime vystačujúce množstvo BIDov a zapneme automat. Vo väčšine aukcií stačí prihodiť 3-50 krát, teda nastaviť automat, ktorý to vyhraje za nás.
Druhým sposobom na výhru je vyrátanie počtu nastavených automatov, ktoré súper nastavil. Napríklad – zmena automatu bola o hodine XZY. Pozeráme na minúty – to nás zaujíma.

Keď už vieme, o ktorej daný super nastavil svoj automat, delíme sekundy počtom minimálneho nastavenia automatu. Počet minimálnych nastavení zistíme po kliknutí na „Nastaviť automat”. Ak je to 45 prihodení a používateľ nastavil automat napr. o 15:20, tak vieme, že automat sa mu skončí tak približne o minútu. Bude ho musieť obnoviť. Vtedy dôkladne po 50 sekundách prebíjame daného používateľa. Zapájame sa do hry a nastavujeme svoj automat! Úspech je zaručený!
Pozdravujem Vás aj wellbid.com

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.