Obľúbené parfémy za niekoľko centov!

Na začiatku som iba sledoval, prezeral končiace sa aukcie a kričal som manželke: „Zlatko, pozri foťák skončil na 3 eurách! Wow, tvoj obľúbený parfém bude sa vydražil za pár centov!“ Samozrejme, vzbudzovalo to môj obdiv. Každý z nás má rád našetrené peniaze, darčeky, kupovanie za akciové ceny. Potom som sa rozhodol, že to sám skúsim. 
Dobil som si účet, prvá aukcia „začiatočník” a prvá výhra – nákupná poukážka. Začínalo sa to skvelo. Nikdy sa mi nepodarilo nič vyhrať za tak krátku dobu a ešte tak lano. Potom sa začali schody. Raz sa mi podarilo vyhrať drobnosť a neskôr utratiť tisíce bidov bez efektu. Avšak tá myšlienka, že tie všetky veci sú na dosah mojej ruky bola silnejšia. Na jednej aukcii sme si s manželkou vykukali autosedačku Romer.

Veľmi podobnú sme videli v obchode a rozhodli sme, že ju skúsime kúpiť lacnejšie. Realita však bola krutá. V priebehu aukcie sme účet dobijali trikrát. Boli sme presvedčení o tom, že už keď sme na to minuli toľko bidov, nemôžeme to teraz vzdať. No náš protihráč bol tvrdohlavejší.
Rozhodli sme, že stačilo a je načase sa z toho šialenstva otriasť. V dôsledku sme stratili naše eurá a nevyhrali sme a autosedačku sme museli kúpiť za cenu, ktorú by sme museli zaplatiť v obchode. Hádam nikoho nebude diviť, že sme boli na seba strašne naštvaní. Časom sa však naše videnie na celú vec zmenilo. Dražba bola pre nás veľmi emotívna, adrenalin bol nesmierne vysoký, rýchle bitie srdca, krátky dych, atď. Prišli sme tak k určitému záveru: Veď nie jeden človek platí strašné peniaze na možnosť prežitia neuveriteľných emócií. Uznali sme preto, že využité peniaze boli našou záplatou za možnosť prežitie toho, čo aukcie wellbid.com ponúkajú. 

veroni1990

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.