Mojich desatoro prikázaní

Aj keď nepatrím k tým užívateľom, ktorí tu majú neviem ako dlhý stáž, no mám už na účte pár výhier a chcel by som pomôcť svojimi vedomosťami tým, ktorí sa tu prišli pozrieť po prvýkrát. Musíte pamätať na niekoľko veľmi dôležitých veci. 
  • Po prvé, najdôležitejšie je mať veeeľmi veľa šťastia 😀 
  • Po druhé, pred pristúpením na dražbu si veľmi dôsledne prečítajte pravidlá portálu, sledujte niekoľko ba aj niekoľko desiatok aukcií /nielen tie, čo prebiehajú ale ja tie, čo sa skončili/ a čítajte články, ktoré sú publikované na blogu. Lepšie je učiť sa na chybách iných než na vlastných, hoci o vlastných chybách budete dlhšie pamätať. Dobrý hráč je pripravený hráč. 
  • Po tretie, začnite od Aukcie Začiatočník. Nie sú síce vystavované tak často ako normálne, ale nedraží na nich veľa hráčov. Tí, čo tu hrajú nemajú žiadne skúsenosti. Sú to teda aukcie na to, aby ste si mohli draženie precvičiť. Výhru môžete samozrejme vymeniť na BIDy alebo na hotovosť. 
  • Po štvrté, ak sa Vám nepodarí vyhrať, neplačte. Ja som svoj účet vynuloval už párkrát, preto píšem často články na blog, aby som sa mohol opäť vrátiť na aukcie. 
  • Po piate, vlastná stratégia a trpezlivosť. Žiadna stratégia Vám samozrejme nezaručí, že budete stále vyhrávať. Oplatí sa však mať svoju vlastnú, šitú na mieru Vašich skúseností. Časom ju zdokonalíte. 
  • Po šieste, začnite od aukcií s menšími predmetmi. Podľa mňa je lepšie dražiť produkty a neskôr ich vymieňať na ďalšie bidy alebo výplatu PayPal. Oplatí sa to viac ako Balíky BIDov. Je dobré sa tiež zorientovať, aký tovar je najviac žiadúci a za aké ceny sa draží. Možno sa Vám oplatí dražiť aj na takýchto aukciách? Najprv však nazbierajte na účte dobrý obnos kreditov. 
  • Po siedme, nevyskakujte na aukcie s televízormi či smartfónmi, tabletami či notebookmi, aj keď je to práve tá vec, ktorú najviac potrebujete. Je tu príliš veľa záujemcov. Do cieľa radšej choďte malými krôčikmi. Stav účtu by už mohol dovoliť dražiť na aukcii s drahšími predmetmi /na telky či smarfóny si ešte netrúfajte/ by Vám tých pár tisíc bidov malo stačiť. 
  • Po ôsme, dôkladné sledovanie. Vybranú aukcie sledujte od samého začiatku. Je dobre spoznať stratégiu hráčov a zorientovať sa, či nehrajú náhodou na niekoľkých aukciách naraz. 
  • Po deviate, uchovajte si zdravý úsudok. Nemárnite zbytočne bidy bezvýznamne na automaty. Nie je tiež múdre dražiť na niekoľkých aukciách naraz. Podľa mňa sú dve ak akurat. Ak sa budete pasovať na niekoľkých aukciách naraz, bude ťažké sa sústrediť a konečnom dôsledku môžete prehrať všetky.
  • Po desiate a posledné, jednoducho dobre sa bavte. Portál Vám zabezpečuje veľkú dávku adrenalínu a emócií. 
Zdravím a želám Vám veľa šťastia, invicta819

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.