Keď zostaneš trčať na druhej strane…


S novou možnosťou celkom prijateľnej ceny 5€ za 200 Bidov sme si s kamarátkou kúpili niečo na zahranie, že sa pobavíme. Ona je taká šibnutá a nastavila automat hneď na prvej aukcii, kde po 2 prihodeniach vyhrala detskú stavebnicu. Ani som sa nestačila riadne zorientovať v ponuke práve prebiehajúcich aukcií a ona už nastavila druhý automat so zvyšnými bidmi na ďalšej aukcii v poradí. A čo bolo pre mňa aj pre ňu obrovským prekvapením po 10 prihodeniach vyhrala krásny foťák a to za pár stoviek!!! Ja som sa tešila s ňou a hneď ma aj pobádala, aby som nastavila tiež automat. Samozrejme so mnou nastavilo automat ďalších pár hráčov a bolo po paráde. Ostalo mi len pár bidov s ktorými som sa pokúsila vyhrať aspoň ten 100 Bidovým balíčkom, ale nič. 

Kamarátka sa rozhodla minúť zvyšné bidy, ktoré sme si dali ako limit na zábavu a keďže už mala stavebnicu a foťák, rozhodla sa skúsiť niečo väčšie a pridala sa k už prebiehajúcej akcii na notebook. Ani sme to už veľmi nesledovali, videla, že ja som sklamaná, až keď aukcia zrazu zmizla a ona zistila že vyhrala notebook za viac ako 1000 Eur!!! A to všetko za necelú polhodinku. 
Ja jej to prajem, ale aj ma to štve ešte aj po pár dňoch! Ja som zostala trčať na druhej strane, na strane sklamaných hráčov. Rozmýšľam či kúpiť znovu bidy a skúsiť to ešte raz, na vlastné oči som videla, ako môže pár bidov zmeniť život, ale už určite nie s kamarátkou. Akokoľvek ju mám rada, pocit neférovosti neviem potlačiť. Ponaučenie a rada pre ostatných – nikdy nehrajte s spolu s KAMARÁTOM !!! Toto naozaj nieje spoločenská hra! Či už vyhráte vy alebo on, vždy sa niečo medzi vami pohne…

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.