Nápad a zároveň návrh

Pri sledovaní aukcií som si v poslednom čase všimla jednu dosť dôležitú vec. Konečné ceny aukcií sa neskutočne zvýšili. Čo je podľa mňa príčina? Samozrejme, nápady tímu tejto stránky. Napadlo ma, či stránka nezačala stagnovať, rovnaký nemenný počet hráčov. Žiaden alebo iba malý počet nových prezývok čiže hráčov. Veľmi dobrý ťah, ale pomyslel tím aj na to, že aukcií začína byť málo? Na jednej aukcii je niekedy aj 11 hráčov a to sú aj noví hráči spolu so starými lišiakmi. Nie je to fér hlavne pre nových. Nie som nováčik, ale je mi týchto nováčikov v tomto smere ľúto. Napadlo ma či by nemohlo prebiehať viac aukcií počas istého časového intervalu. Lebo ak dáte samé balíky bidov a 3 či 4 aukcie o zaujímavé ceny hráč po chvíľke nemá čo dražiť. Zostáva nám už len čakať, kedy začne ďalšia aukcia. 

A zopakuje sa znova situácia – na jednej aukcii 11 hráčov a konečná suma je neskutočná. Niekedy je hráč v mínuse. Nemohla by tam byť nejaká stopka alebo upozornenie, že hráč či cena výrobku/balíku bidov je v rovnakej hodnote, ako keby si tie bidy kúpil normálne v ponuke dobiť účet? 
To sú len moje postrehy. Pri tom zvyšovaní počtu aukcií som si spomenula na kamaráta, ktorý mi navrhol alebo lepšie povedané jeho odpoveď bola pre mňa viac ako prekvapivá. Vraj tie ceny nie sú pre neho zaujímavé. Ocenil by vraj nejaký ten posilňovací stroj, činky, stacionárny bicykel a ďalšie iné výrobky tohto smeru. Je jasné, že ho to napadlo, pretože vlastní jednu majú posilňovňu. Tak by pri výhre určite zainvestoval. Môj názor. Ďalej aj hráči, ktorí vyhrajú také lego či iné hračky čo ponúkate sú podľa mňa najskôr mamičky. Možno by aj oni ocenili takúto aukciu športového charakteru. Skúste porozmýšľať a zvážiť môj návrh. Mohlo by to pomôcť aj stránke? Ja nepatrím do Vášho tímu, takže neviem posúdiť. Nechávam to na Vás.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.