Must have sezóny – kamera GoPro

To, čo je módne, nájdete aj na našich Aukciách. Staráme sa o tom, aby každý z Vás našiel na wellbid.com svoj vysnívaný predmet. Pre všetkých milovník športu máme najpopulárnejší hit sezony – kameru GoPro Hero3. Najnovšie, povinné zariadenie, ktoré Vás proste musi sprevádzať na Vašej dovolenke, môže byť Vaše už za pár centov. Pozrite sa sami a začte sa baviť! 
Americký produkt je neustále zdokonaľovaný. GoPro Hero3 je od svojej predchodkyne o 30% menšia a o 25% ľahšia. Má to za cieľ ešte príjemnešie využívanie. Najviac známou je kamera zo série Black Edition s rozlíšením 12 Mpix. Veľmi rýchly procesor obrazu umožňuje zachytenie momentu až do 4 tis. bodov – dych zapierajúci efet.
Zabudovaný modul WI-Fi umožňuje spojenie kamery s rôznymi zariadeniami typu tablet či smartfón. Takto môžete ešte lepšie kontrolovať nahrávanie obrazu. 
Veľkým plusom GoPro kamerz je určite jej malý rozmer, ktorý určite mal svoj podiel na popularite produktu. Vonkajší obal je odolný voči otrasom a vode až do hĺbky 60 m, vďaka čomu môžete nahrávať svoje prvé potápanie a svoje zážitky ukázaťznámym. 

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.