Novinky na wellbid.com! Luxusné hodinky Fossil

Hodinky slúžia nielen na meranie času. Sú tiež elegantným doplnením módneho outfitu a vkusným šperkom, ktorý dodáva čaro a zvýrazní vašu osobnosť a štýl. Synonimum luxusu a prestížu. Predmet túžby štýlového muža, sen módnej ženy. Na Aukciách portálu wellbid.com už čoskoro budete môcť zabojovať o vzácne a moderné náramkové hodinky. 
Hodinky Fossil CH2586
Model z limitowanej série, s unikátnym vzhľadom, solídnou konštrukciou – návrh pre výnimočného muža. Štýlové čierne pánske hodinky so širším čiernym koženým remienkom.

Športový štýl modelu dopĺňajú 3 chronografy a dátumovník. Opasok v ciernej farbe idealne dopĺňa ostatné prvky. Tieto hodinky sú ideálne pre milovníka kostýmov v štýle cassual v spojení s jemnou eleganciou.
Hodinky Fossil ES2859 Stella 
Dizajn 50. rokov spolu s moderným dizajnom vytvára jedinečný efekt. Perfektne dekoratívny prvok, ale nie je preťažený s detailmi a zdobením. Okrúhly tvar ciferníka a opasok /náramok z nerezovej ocele, pozlátený/. Kvarcové hodinky spĺňajú požiadavky každej módnej ženy. Snívate o krásnych, elegantných hodinkách? Zostaňte v obraze – príďte na wellbid.com a sledujte naše aukcie. Nenechajte si ujsť takúto príležitosť!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.