Prihláste sa cez Facebook

Máte na Facebooku účet? Ak je vaša odpoveď áno, tak už pri prihlasovaní na portál wellbid.com nemusíte vpisovať svoj login a heslo. 
Využite túto modernú možnosť a bavte sa počas dražieb značkových produktov. Prihlasovanie je teraz omnoho ľahšie a rýchlejšie. Stačí, ak kliknete na charakteristické tlačidlo „Prihláste sa cez Facebook“ a budete presmerovaní priamo na prihlasovaciu stránku Facebook. 
Teraz už stačí, aby ste sa prihlásili na spoločenskú stránku – vpíšte svoju e-mailovú adresu a heslo a môžete využívať služby wellbid.com. Pamätajte, že pri prihlasovaní sa pomocou Facebooku musíte zadať e-mailovú adresu s cieľom pripísania Vašich údajov k Účtu na Portáli wellbid.com.

Vaša e-mailová adresa nebude na Portáli viditeľná a na Vašej tabuli na Facebooku sa nebude ukazovať žiadna informácia o prihlásení. Tlačidlo na prihlásenie sa cez Facebook nájdete na hlavnej stránke, hneď nad registračným formulárom a aj po kliknutí na tlačidlo „Prihlásiť“. Skráťte registráciu a prihlasovanie na minimum a využite toto uľahčenie. Buďte aktívní na spoločenskom portáli a súčasne sa bavte na našich Aukciách.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.