Aký by mal byť môj ďalší krok?

Zdravím Vás! Chcela by som sa podeliť o svoje skúsenosti, aby som pomohla možno aj vám nováčikom. Asi pred mesiacom som si otvorila účet na tejto stránke s tým, že vyhrám nový telefón. Túžila som po tom veľmi. Takže som si kúpila bidy. 200 bidov za 10 eur. Zdalo sa mi to reálne kedže som videla ako rýchlo vyhrávajú ostatní. Dostala som svoj kredit a začala som hrať. Sledovala som prebiehajúce aukcie telefónov, ale keď som si všimla, koľko ľudí licituje, hneď som ubrala a radšej som počkala. Ešte som netušila,  čo znamená automat a podobné veci. Neprečítala som i totiž FAQ – len tak som sa do toho vrhla. To bola prvá chyba. 

Pár hodín som sledovala, čo, za koľko sa „predáva“, približne koľko ľudí sa pripojí a na čo sa najviac oplatí prihodiť moje bidy. Nakoniec som sa rozhodla skúsiť šťastie na hre o 100 bidov. Vyhrala som! Nestálo ma to veľa námahy a ani bidov. Hra bola ukončená a ja šťastná. Zaplatila som sumu, čo bolo naozaj málo – 5 centov. S pocitom že mi ide karta, som hneď sledovala ďalšiu aukciu. No zistila som, že už na takéto balíčky môžem prihadzovař až po 24 hodinách. „Tak nič“ povedala som si a zapojila sa na inú aukciu. Prehrala som všetky bidy na aukcii web-kamery.

V ten večer som rozmýšľala, čo sa stalo? Ako som mohla prísť o všetky bidy? Veď 5 minút pred tým som vyhrala. Na druhý deň som sa rozhodla znovu skúsiť šťastie a zakúpila som ďalší balíček bidov. Bolo ich 2000. Cez deň som si premyslela, ako znovu vyhrám. Celkom sa mi darilo. Vyhrala som nákupnú poukážku v hodnote 20 eur a ďalšiu v hodnote 15 eur. Wow naozaj to funguje, myslela som si. Kedže som túžila vyhrať ten telefón, výhru som premenila na bidy. Znovu som vyhrala. Už som mala niečo preštudované tak som sa cítila byť istá výhrou. 
Prihadzovala som na fotoaparáty, USB kľúč, fén na vlasy a podobne. Teda na tých aukciách, kde bolo najmenšie prihodenie, ale nevyhrala som ani jednu. Nastavila som automat na 45 prihodení a usmievala sa, že to určite vyhrám. Začali prihadzovať a ja len som čakala. Po chvíli sa nastavili automaty a keď som uvidela, že je nás asi 7, tak mi sklesol úsmev. No nevzdala som to! 
Na automatoch sa dá nastaviť 45 prihodení, tak som sa rozhodla zmeniť na 50 a ďalej som čakala. Niektorým skončili automaty, čo som aj predpokladala, ale ešte sme ostali traja a mne už tiež ubudlo z prihodení. Znovu som nastavila – teraz na 100 prihodení, a síce som už nemala veľa bidov, verila som, že ani oni. Ďalšia chyba. Prehrala som všetko. Bola som sklamaná z toho. Na ďalší deň som opäť kúpila bidy 500 za 20 eur a zase som riskovala. Už som bola zúfalá, že stále, keď som chcela prihodiť, tak sa aukcia ukončila. Keď som však vprihadzovala ešte ukazovalo 2 sekundy. Skončila sa jedna a prišla ďalšia. Tak som prihadzovala a znovu prehrala. Akonáhle sa objavovali automaty, nechcela som už stratiť bidy. 
Pred spaním som si pozrela aukcie a dala som 15 prihodení na balíček 500 bidov. Neuverteľné… Myslela som si že v noci, teda nadránom, bude väčšia šanca na výhru, ale nebolo to tak. Ráno o 6-ej som skúsila znovu hrať. Posledné som nastavila na stavebnicuj Lego. 2 hráči mali automaty a už bola suma okolo 50 centov. Dala som automat na 100 prihodení, sekundy sa odpočítavali suma sa vyšplhala na 1 euro a zrazu som zostala v šoku.. nastavili sa nové minúty. 15 minút? Čo sa stalo? Ja som prihodila posledná, tak prečo sa nastavili nové minúty? Ja bidy ešte mám… prvé myšlienky boli, že je to podvod. Aj som odfotila stránku, kde vidieť, že sa hrajú na automaty a minúty som zrazu zmenené. Nechápem, prečo to zmenili? Nepáči sa mi to! Po 15 minútach sa pripojil ďalsí hráč a on to vyhral… keby sa nezmenili minúty, mohla som vyhrať. Bola šanca, že už nikto sa nepripojí a dohrali by sme len dvaja. Ale po dlhšej dobe sa pripojil niekto iný… 
Také sú moje skúseností a neviem či sem vôbec prídem znovu. Nováčikom len veľa šťastia a hlavne veľa bidov, to budete potrebovať. Niekedy sa to podarí aj za málo ako aj mne. Ak si neprečítate všetky taktiky a rady, je tu pravdepodobnosť,  že vás oberú o všetky bidy (tým pádom aj peniaze) hráči, ktorí tu už majú oveľa viac…

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.