Ako s kávičkou na Bingu

Prečítal som si zopár príspevkov na blogu, tie o radách ako vyhrať a na čo si dávať pozor ale aj tie tak trochu deprimujúce o tom, že silnejší prevalcuje slabšieho a tak ďalej. Ja som sa zdôveril s mojou hlúposťou priateľovi ktorý mi vynadal do blbcov a predostrel mi asi ten najrealistickejši pohľad na aukcie a prirovnal ich ku kávičke na Bingu. Sú tu stovky hráčov a nevidíš im do mysle, nevieš koľko majú bidov, kedy sa pridajú, tu sa to nedá predvídať, vypočítať si výhru. Ak chceš hrať, hraj pre radosť, nie pre to, že si si zaumienil niečo vyhrať. Je to ako s kavičkou na Bingu, dáš si vklad, začiarkneš pár políčok, počkáš na výsledok, ale nenaštve ťa keď nevyhráš, lebo je to hra. Na druhú stranu to napätie a vzrušenie stojí za to a keď vyhráš o radosti ani nehovorím. Proste rátaš s tým, že investuješ peniaze do zábavy a bodka. 

Ber to tak aj tu na Wellbid, vylož si nohy, urob kávičku, niečo investuj a teš sa z toho vzrušenia, je to ako lístok do kina. Precvičíš si pamäť a matiku, uvoľníš sa, zabiješ hodinku namiesto čumenia na seriál a o tom to je. Potom ťa nebude hnevať tvoj vklad, lebo nebudeš hrať, len aby si vyhral ale aby si sa zabavil. A keď vyhráš, paráda – to je bonus k srande!

Chvíľu mi trvalo, kým som to strávil, ale má v tom pravdu. Každý nemôže vždy vyhrávať a ono to nieje robota, aby si tam zabil 8h a nervačil sa. Škoda, že som to takto nebral skôr, ale možno to pomôže niekomu inému. Neučte sa z vlastných chýb. 
Mňa to úplne pohltilo. Po prvej výhre som to tu sledoval každú voľnú chvíľu, dosť minul na bidy, síce v malých sumách ale keď sa to spočíta….a potom prišli prémie a povedal som si, čím viac bidov mám, tým mám väčšiu šancu vyhrať a kúpil som si veľký balík…keby to manželka vedela tak ma zabije…a hádajte za ako dlho sa dá prehrať 6000 bidov….ale nestačilo mi a bol som naštvaný a keď som si bol „istý“ ako vyhrať, minul som aj druhú polovicu prémií na druhý veľký balík a keďže história sa opakuje….absolútne som tu na to všetko zanevrel, až keď mi kamarát vynadal a prirovnal to k tej kávičke som pochopil, že je to skutočne len hra, kde sa vyhráva a prehráva a je tu aby si človek zahral. 
Či sa ešte pridám, asi áno, raz za čas, s investíciou ako za lístok do kina si užijem trochu vzrušenia 🙂

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.