Keď im ide karta!

Ako nováčik som strávila hodnú chvíľu študovaním priebehu aukcíí a po pár dňoch som zistila, že na aukciách hrá skoro vždy pár hráčov. Obyčajne dvaja – traja, ktorým ide v daný moment karta! Vyhrajú nejaký predmet a vzápätí sa vrhnú na 3-4 aukcie naraz a minimálne jeden z nich opäť vyhrá ďalšiu aukciu, pričom daný hráči oberú ostatných o pekných pár bidov. keďže sú ochotní ísť po predošlej výhre ďaleko často oberú aj jeden druhého. Dávam si na to pozor a radím to aj ostatným – pozrieť si kto v priebehu posledných 30 min niečo vyhral, ako hral ďalej a kto hrá o danú aukciu, o ktorú mám záujem, ešte predtým, než prihodím, nakoľko aj ja som na nich doplatila. 
Skúšala som si robiť poznámky a zapisovať si, kto čo vyhral, kedy a ako často sa na aukciách objavuje a ako hrá, ale vyšlo mi z tohto môjho prieskumu, že je to zbytočné. Nedá sa odkontrolovať, ako kto hral ďalej po výhre a čo ďalšie vyhral, alebo koľko bidov prehral.

Jediné stále sa ukázalo, že ak hráč vyhrá a hrá vzápätí ďalej o viacero aukcií, je veľmi pravdepodobné, že si výhru vymenil za bidy a je ochotný ísť vysoko s cenou na ďalších aukciách. Obyčajne takýto hráči hrajú asi hodinku po vyhranej aukcii, aspoň tak sa mi to ukazuje.
Takže to je jediné na čo viem upozorniť. A ešte jedna vec. Najviac bidov sa míňa na balíky, mám to odskúšané, tiež som na nich nechala moju prvú vymenenú výhru dúfajúc,že budem mať viac bidov na účte a vyšlo mi ponaučenie, že ak nevyhrám na balíku po prvých 2-3 prihodeniach, obyčajne sa pridajú iní hráči a aukciu preberú a vyhrajú oni. Takže sa neoplatí s nimi ďalej bojovať, nakoľko začali neskôr a minuli menej bidov a aj keby som vyhrala, miniem viac bidov ako celý balík obsahuje a takže vlastne prehrám. Je lepšie sa vrátiť z kratšej cesty a nechať aukciu tak a skúsiť šťastie na inej. Keď som vyhrala moju prvú aukciu, chytilo ma to a stále som to tu sledovala a potom keď som všetky moje bidy prehrala v priebehu horúcej hodinky a nové stály peniažky, chytila ma zlosť. Skúsila som si dať limity a dodržiavať tieto pravidlá a po výhra lega viem, že vyhrať je tu možné a naozaj pekné, ale dá sa tu aj veľa prehrať, takže opatrne. Počkať si na šancu a skúsiť šťastie.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.