Investícia s wellbid.com

Môžem smelo povedať, že na wellbid.com patrím k tým skúsenejším hráčom. Preto by som dnes chcel načať tému investície, pomocou ktorej budete mať väčšiu šancu na úspech v dražbe o cennejšie predmety. 
Je všeobecne známe, že nováčikovia začínajú od „menších aukcií“. Začiatky sú najpríjemnejšie na Aukcii Začiatočník. Prečo? Schádzajú sa tu tí, ktorí ešte nemajú na účte ani jednu výhru, teda na danej dražbe ich bude menej. Väčšinou sa bijú o nákupnú poukážku plus 200 Bidov. Avšak vyhranie cennejšieho predmetu nie je také ľahké. Ak tu chcete uspieť, je nutné najprv zainvestovať.

Televízory, smartfóny, fotoaparáty či konzoly majú hodnotu niekoľko stoviek Euro a najčastejšie sú vyhrávané po využití 2-3 tis. Bidov. Tak je to podľa štatistiky. Preto moja rada znie: Najprv zabojujte o Balíky s kreditom a uľahčite si cestu po hodnotné veci. Aukcií s Balíkmi Bidov je dosť. Môžete si vybrať 100, 500 či 2500-ový balík. Po vyhraní niekoľkých balíkov budete mať na účte celkom okázalý počet prihadzovacích jednotiek, ktoré Vás dosť priblížia k vysnívanému víťazstvu. Samozrejme, môžete si Balík 25000 Bidov zakúpiť hneď na začiatku. Ako si však môžem domyslieť, nebude tu mnoho takých, ktorí si to budú môcť dovoliť. Malými krôčikmi si môžete nazbierať Biby a tešiť sa z hry na dražbách.
 Aukcie prinášajú peknú dávku adrenalínu, čo môže byť z časom veľmi lákavé, tak ako predmety. Musíte sa ale naučiť ovládať svoje emócie a dobre rozložiť sily. Vtedy sa Vám určite oplatí investovať.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.