Komentujte a získajte BIDy!

Vyhrali ste Aukciu! Onedlho dostanete vysnívaný predmet. Ste šťastný a stáčete od radosti. Radosť môžete mať ešte väčšiu. Pre našich víťazov máme totiž ďalšiu možnosť, ako sa obohatiť o dodatočné BIDy. Spravte fotku a pochváľte sa výhrou. Za každý opublikovaný komentár dostanete až 200 BIDov ako darček! 
Emócii počas dražieb nie je nikdy dosť. Svoj úspech môžete zdieľať s inými a to tak, že pridáte svoju fotografiu do galerie víťazov. Komentár môže publikovať każdý Používateľ, ktorý vyhral Aukciu s predmetom /s výnimkou Nákupnej poukážky Amazon/ a ktorú nevymenil na BIDy alebo hotovosť. 

Po zaplatení za vyhraný predmet, v záložke Môj Účet → Aukcie → Vyhral som môžete kliknúť na tlačítko Komentár a vyplňte políčka. Popíšte svoje pocity po doručení tovaru, priložte fotografiu šťastného výhercu /fotografia do 100Kb/ a čakajte na akceptáciu. Pamätajte, komentár môžete umiestniť do 60 dní odo dňa zaplatenia za Aukciu. Text komentára nemôže narušovať Podmienky Umiestenia Komentárov. 
O tom, či bude Váš komentá umiestnený, sa rozhodne v priebehu niekoľkých dní. Budeme Vás informovať v e-mailovej správe. Trpezlivo čakajte a už onedlho sa stav Vášho Účtu navýši. Za každý schválený komentár od nás dostanete Kód na dobitie účtu v hodnote 200BIDov. Dodatočné BIDy Vám pomôžu v ďalších dražbách. Želáme Vám veľa šťastia na auakciách

Author: wellbid

Share This Post On

1 komentár

  1. Dobry vecer, prosim vas, v Limitoch mam 5/5 a 1/1 a nemozem davat aukcie? Preco?

    Odpovedať

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.