Päť fungujúcich krokov

Nie všetci sú deťmi šťasteny. Sudička rozdáva šťastie každému, avšak nie všetkým rovnako a spravodlivo. Rozmýšľate, čo spraviť, aby sa šťasie trocha rozhýbalo a pomohlo Vám konečne vyhrať na Portáli wellibid.com? Predstavujem 5 jednoduchých krokov, ktoré sa oplatí vykonať a prísť k vytúženému cieľu. 
1) Metóda malých krôčikov – začínajúc pamätajte, onedlho budete mať dočinenia s ozajstnými aukciovými žralokmi. Neskáčte hneď do hlbokej vody – začnite od Aukcie Začiatočník, dražte balíky BIDov a Nákupné poukážky. Sledujte, učte sa a cibrite zručnoť. 

2) Vyberajte produkty, ktoré nie sú aktuálne „hot” – najviac sa tešia popularite tie predmety, ktorých cena v stacjonárnom obchode prevyšuje Vaše finančné možnosti. Ak však hľadáte np. konkretny objektív pre Vašu zrkadlovku, oveľa rýchlejšie tu vyhráte práve objektív. O samotnú zrkadlovku bude tvrdý boj. 
3) Dražte v čase, kedy je menej ľudí – ak si to môžete dovoliť, vyhospodárte si chvíľu na pristúpenie do aukcie mimo tzv „ rušných” hodín. Ak si už nájdete chvíľu času mimo rušných hodín, máte reálnu šancu nato, že Vaše činnosti budú úspešné. Najatraktívnejším časom je rano, keď väčšina ľudí trčí cestou do práce či školy v zápche. Teoreticky, do obeda je na aukciách menší ruch. Najpopulárnejšie aukcie sú však vo večerných a nocnych hodinách. V prípade, že sa hrá o televízor či fotoaparát, sen ide na vedľajšiu koľaj! 
4) Stanovte si limit výdavkov – primerane investujte svoje BIDy a dražte na aukciách, ktoré Vás naozaj zaujímajú, a nie z dôvodu ich popularity. Postupujte múdro, nesnažte sa chytiť barana za rohy. 
5) Neverte na náhody – aj keby ste si na stolíku veľa počítača položili vázu plnú štvrolístkov, je málo pravdepodobné, že Vám pomôžu vyhrať vysnívaný predmet. Rátajú sa Vaše skúsenosti, vyhodnotenie situácie a individuálna strategia.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.