Automat a jeho využitie na vlastný úspech, môj predčasný pád

Prvýkrát keď som uvidel v TV reklamu o wellbide ihneď mi bolo jasné, že to skúsim a risknem to. Zdalo sa mi to byť jednoduché a skoro istá výhra. Len tam bolo to ,,skoro´´. Cez týždeň som si urobil paypal a na víkend som bol jasne pripravení na prvú vojnu o drahé predmety. Vybral som si z cenoviek wellbid asi to najlepšie: 600bidov za 15eur /teraz je už tento balík nahradený iným/ a pustil som sa do toho.
Najprv som to skúšal bez automatu, istota je istota – ale tak som pomaly strácal bidy a bohužiaľ to neviedlo úspechu. Rozhodol som sa risknúť , čo bola veľká chyba. Pýtate sa prečo? Myslel som si, že za menšiu vec nebude veľká bitka, tak som zapol automat.
Na to ihneď súperovia zapli tiež. Mal som tam cez 510 bidov. Pomaličky to ubúdalo po -9. Prebehlo 44 hodov a začal som sa pomaličky tešiť, že to vyhrám. Už tam bol 45 hod vravím si ,,je to tam“, no nanešťastie akoby naschvál do hry vstúpil 3hráč. Tak som ostal ja a ten 3hráč. Lenže mne bidy pomaličky ubúdali a bol som  nútený odstúpiť. Bol som z toho sklamaný, ale aj nahnevaný. Sľúbil som si, že viac kráť už ani nepôjdem na stránku wellbid.com. Ale môj sľub som nedokázal dodržať. Chcel som to skúsiť ešte raz. Ostalo mi ešte 18 bidov. Začal som rozmýšľať nad tým, čo vlastne robil ten tretí hráč, kvôli ktorému som prehral. Aj som na to prišiel ale s 18 bidmi som to nemohol uskutočniť ale nechcel som ani do toho zase investovať. 
Preto som začal defenzívnu stratégiu, ktorá pomaličky, ale istotne viedla k tomu, že som mal viac bidov. S tými 18 bidmi sa mi podarilo vyhrať 100bidovú poukážku. A tak som to robil každý deň. Za pár bidov som vyhral 100 bidov. Podarilo sa mi to preto, lebo o to nie je veľmi veľký záujem. Zvyčajné sa bitky odohrávajú o 500bidové a 2500bidové poukážky, do ktorých sa nevyplatí aktívne sa zapájať keď nemáte kapacitne veľa bidov. Tak skromný týždeň mi vyniesol cca 650bidov. Keď sa mi už pomaličky nazbieralo zopár bidov, s ktorými som už mohol zahrať, tak som to skúsil. Vravím si teda: buď idem automatom alebo chcem niečo konečne vyhráť a urobím to takticky. Rozhodol som sa pre druhú možnosť. Fáza využitie automatu na vlastný účel. 
Začal som pozerať boj o hrnce. Prvých cca 50 sekúnd sa bojovalo bez automatu a potom to zapli. Len som pozeral a zobral som si papier. Začal som počítať 1-45, preto 45, lebo to je minimum a to ľudia zvyčajné dávajú 95%. Ja som si po tichu vyčkal a keď prišiel 45 hod tak som začal tvrdo hrať, ale nie automatom. Po cca 6 hodoch nebol kto, kto by pokračoval a konečne som vyhral. Nevravím, že je to dôležitá výhra, ale kde sa bijú 2, tam môže veľkou šancou vyhrať ten 3 za predpokladu, že je trpezlivý.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.