Kde som spravila chybu?

O portáli wellbid.com som počula už veľakrát v telke. Aj mne to nedalo a rozhodla som sa skontrolovať, o čo vlastne ide a až som onemela – ako sa dá najnovší smartfón vyhrať za pár centov?! Pomyslela som si, že ak iným sa podarilo vyhrať, určite sa to podarí aj mne!

Kúpila som si akciový balík bidov a začala som do veľmi tvrdohlavý boj. Postavila som všetko na jednu kartu, tj. automat. Cítila som, že výhra je už moja. Na chvíľu som zavrela oči a videla som sa vo sne, ako držím v rukách môj vysnívaný telefón.

Bohužial, život nám veľakrát hádže polená pod nohy, pred samým koncom aukcie sa mi minuli BIDy. To ma však neodradilo, rozhodla som sa dražiť s tým, že sa mi to raz podarí. Kúpila som ďalší kredit a začala som dražiť nákupné preukážky. Tie emócie, ktoré každú jednu dražbu sprevádzajú, nedajú sa opísať. Vyskúšajte to, je to úplne iné ako na iných portáloch. Vyhrala som nákupnú poukážku a vymenila som ju na kredit, pretože s väčším množstvom môžem prejsť k draženiu notebooka.

Aukcia začala. Bála som sa, že nestihnem prihodiť, preto som si opäť nastavila automat. A… opäť prehra. Bola som na seba zlá a súdila som, že sa tu už nevrátim. Avšak po 4 týždňoch som prišla na stránku opäť a o niečo múdrejšia. Moje prehry mi nedávali pokoj. Viete, kde som spravila chybu? Keď som videla, že je na aukcii nastavených 3 a viac automatov, pridávala som sa k nim. Mohla som radšej počkať až sa ich počet zmenší do 2 a vtedy bolo treba útočiť. Teraz už mám väšiu šancu na úspech. Poďte sa pozrieť aj Vy!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.