Darčeky pre dievčatká, aj pre chlapcov.

Deň Detí je už pred dverami! Prekvapte tento rok svoju ratolesť. Nech skáče od radosti! Podarujte krásny darček, vďaka ktorému bude mať na tvári úsmev mnoho dní. Predstavujeme Vám návrhy darčekov, ktoré sa budú určite páčiť každému dievčatku či chlapcovi!
Odrážadlo Kettler Spirit Air Starlet poteší nie jednu slečnu vo veku od 2 do 5 rokov. Toto odrážadlo je na našich Aukciách dostupné v ružovej farbe a je priam stvorené pre malú, módnu „športovkyňu”. Odrážadlo je vyrobené z materiálov najvyššej kvality a je vybavené protišmykovými pedálmi a základňou. Na bicykli je ohraničené 90° otočenie kormidla, ktoré zabezpečuje voľnosť pri zábave a súčasne redukuje nebezpečenstvo prevrátenia sa.

K malým amatérkam ciklistických výletov sa môžu pridať aj kamaráti z materskej škôlky. Máme totiž odrážadlo aj pre chlapcov. Odrážadlo Kettler Sprint Air Racing 8718-300, ktorý svojim vzhľadom napodobňuje ozajstné závodné auto! Takýto darčet rozšíri možnosti pohybu dieťaťa, bude trénovať jeho zmysel pre rovnováhu, zlepší motoriku. Jazdenie na tomto odrážadle prinesie deťom mnoho zábavy!
Lego Friends – Plážový domček Stephanie 41037 – stavebnica je ideálna pre dievčatko. Vďaka tejto stavebnici postaví dvom mini bábikám Stephanie a Kate, skvelý letný domček, v ktorom bude veľa atrakcií! Stavebnica zabezpečí deťom skvelú zábavu počas prázdninového výletu s mamou a tatinom. Rodinné, celodenné výlety na pláž už nemusia byť nudné. Ako spríjemniť deťom hru v piesku? Vedierko a lopatku úspešne nahradí Bruder Pro Series 3570 – Autožeriav Scania. Nákladný autožeriav je vybavený štyrmi držiakmi, záťažami, ktoré sa dajú naplniť pieskom alebo štrkom pre lepšiu stabilizáciu vozidla. Auto má mäkké profilové pneumatiky, otvárateľné dvere kabíny, sklopné vonkajšie zrkadlá a je už vybavený svetelným a zvukovým majákom . Žeriav sa otáča o 360 stupňov.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.