Čo potrebujete vedieť o Novom Partnerskom Programe?

V súlade s odštartovaním stránky Nového Partnerského Programu Vám predstavujeme najdôležitejšie informácie: 
• nová stránka je vedená v anglickom jazyku. 
• po registrácii (utvorení nového účtu), obdrží Parter partnerský odkaz, vďaka ktorému bude môcť uskutočňovať nové kampane. 
• zaviedli sme nový provízny systém; partner dostáva jednorázovú výplatu, ktorej výška záleží od balíku BIDov, ktorý zakúpi Používateľ, ako aj od krajiny, v ktorej je uskutočnená kampaň. (bližšie informácie nájdete v záložke „Commision”) 

• v novej verzi Partnerského Programu už nie je možnosť výmeny zarobenej sumy na BIDy; partner však nestratí prostriedky nahromadené v predchádzajúcej verzii Partnerského Programu spred 12.05.2014. 
• okres 6 mesiacov (do 12.11.2014) bude prechodným obdobím. Pred uplynutím tohto termínu musia Partneri, ktorí podporujú Servis wellbid.com podľa dočasných platných podmienok Partnerského Programu, dokončiť svoje činnosti vedené s použitím predchádzajúcich partnerských odkazov a materiálov. 
Do tohto času je tiež nutné vyplatiť finančné prostriedky, nahromadené na predchádzajúcom partnerskom účte. Pripojte sa a aj Vy do Nového Partnerského Programu. 
Tím Partnerského Programu Wellbid 

Author: wellbid

Share This Post On

1 komentár

  1. čiže ja ten link budem posielať nejakým ľudom alebo zverejňovať na nejakom blogu alebo nejakej sieti a je teda jedno z akej krajiny sa ľudia zaregistrujú? a „výplata“ je teda vyplatená normálne peniazmi na paypal a nie bidmy?
    ďakujem za odpovede

    Odpovedať

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.