Vyberte si múdro!

Jednou z najdôležitejších vecí pri bidovaní na aukciách je užívateľské meno. Z psychologického hľadiska to odohráva rozhodujúcu úlohu v hre o „trofej“. Ak má hráč desivé alebo aspoň zastrašujúce užívateľské meno, naznačuje tým, že je skúsenejším hráčom a nebude ani chvíľu váhať nad tým, či použiť Automat. 
Môže tým tiež chcieť naznačiť, že má omnoho viac bidov a nebojí sa ich použiť na aukcii a tak si ostatní hráči môžu dať pohov hneď na začiatku. Ak však má hráč login ako np. „nezábudka“, „miláčik“, proste „sladké“ prezývky, tá prvá kategória hráčov budie chcieť bojovať so „slaďákmi“ (mám na mysli tých, ktorí majú pekné užívateľské meno). 

Keď som sa registroval na stránku, vôbec som na túto časť nemyslel. Keď som to chcel zmeniť, požiadal som zákaznícku podporu o zmenu. Dostal som odpoveď, že je to proti Pravidlám Používania. Inými slovami, raz zvolený login už nie je možné zmeniť. Teraz neviem čo s tým, pretože mám na účte dosť veľa bidov. Možno máte nejaký nápad, akú taktiku zvoliť a zmiasť súperov?

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.