Konečne úspešná

Ahojte wellbidáci! Zas som sa nechala zlákať do sietí wellbidu. Ale veď kto by nevyužil tie bidy zadarmo, keď vám ich na mail pošlú? No nikto! 
Tak som sa prihlásila, skopírovala kód a bidy už boli na mojom konte. Ďalší môj krok viedol hneď na úvodnú stránku obkuknúť nové aukcie a že ich tam teda je! Jedna zaujímavejšia a lákavejšia ako druhá. Ale predsa sa poučím z rád skúsenejších a nevrhnem sa hneď na drahú elektroniku. Rady znejú vyhrať si najskôr nejaké balíčky bidov. Ale veď… 

Veď predsa zo 100 bidmy veľa muziky nenarobím, navyše ešte aj darovanými! V hlave mi začala behať myšlienka kúpiť si nejaké bidy navyše. Potom som však zahnala túto myšlienku, veď predsa tento mesiac musím zaplatiť ubytovanie na celý budúci semester a ešte ani nemám brigádu. A ako sa poznám, neostalo by to len pri kúpe jedného balíčka bidov. Obhajovala by som ďalšiu kúpu tým, že už keď som do toho dala tie peniaze tak už to musím vyhrať, ale na to potrebujem ďalšie bidy, teda vyhodiť ďalšie peniaze…Takže nákup ďalších bidov neprichádza do úvahy. 
 
Tak som očekla začiatočnícke aukcie, kde na mňa vykukli hneď nejaké parfémiky. No ktorá žena by odolola? Opäť žiadna. Ale opäť som sa nevrhla hneď do toho a zobrala som si k srdcu ďalšiu z rád „odborníkov“ – POZOROVAŤ. Hneď sa tam o ňu začali biť tri ženy, tak som si povedala že to nemá zmysel a pozorovala som naraz všetky aukcie začiatočníkov. Vypozorovala som už dávno známy fakt… keď niečo dražím ja, každý prikladá ako divý, ale keď sa len pozerám, zrazu sa aukcia skončí len na 9 centoch. 200 bidov a ešte k tomu 15€ na amazon za 9 centov! Damn it! Aj ja chcem. Nechápem to, pretože už som za život vyhrala asi 20 súťaží, niekedy sa aj v automatoch niečo podarilo, či v športke, ale na tomto portáli ešte nikdy, a to som tu na svoje pomery minula už veľkú čiastku. 
Počas písania tohto príspevku sledujem začiatočnícke aukcie. Prihodím raz, vidím že sa pridali ďalší dvaja tak sa začnem venovať písaniu a keď o chvíľu prekliknem späť – aukcia ukončená, cena 18 centov. Idem vyskočiť z kože. Tak sledujem ďalej a ďalej len sledujem. Ani neviem, čo mám vlastne pozorovať. Párkrát ešte priložím k začiatočníckym aukciám. Čakám kým ma v poslednej sekunde opäť niekto predbehne a zrazu zázrak vyhrala som! Už spomínaný balíček 200 bidov a 15€ poukážka na Amazon. Potom som si vyhliadla parfém, ktorý mal onedlho končiť. Čo čert nechcel, vypadla mi elektrina a ja som to premeškala. Cena bola do 30 centov. Nič to, aspoň som neminula hneď všetky bidy. 
Keď už sa mi konečne podarilo vyhrať, tak viem že na túto stránku nezanevriem! 🙂 Treba byť len trpezlivý, nenerváčiť, neísť do toho s tým, že chcem vyhrať, ale brať to ako zábavu! Prajem príjemné draženie. ulyanna

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.