Kto má najväčšiu šancu uspieť?

Túto otázku si určite mnohí z Vás kladú a to hlavne v situáciách, kedy sa Vám určite veľmi na wellbide nedarí. Sám to tiež poznám – kým sa mi darilo, na tento blog som nezavítal ani raz, Akonáhle prišlo obdobie neúspechov, tak Vám už nič iné nezostane, len hľadať skúsenosti/tipy ostrieľaenějších hráčov, ktorí si už niečím prešli. Druhá skupina samozrejme môže začať s hľadaním chýb u seba, kde môžu dôjsť maximálne tak k záveru, že príliš riskovali, alebo boli pod vplyvom emócií a normálne sa už takto správať nebudú. Samozrejme, bez patričného tréningu to nič neovplyvní a tak zlyhajú zase, kým sa nepoučia tak, že nakoniec už tu nezavítajú. To samozrejme určite nie je cieľom tohto blogu a tak Vám aspoň načrtnem patričné vlastnosti, ktorými by ste mali disponovať k požadovaným výhram. 

Určite je nevyhnutné oplývať dostatočnou trpezlivosťou, lebo netrpezlivý človek toho nikdy veľmi stabilne nezískal/nezíska. Potom je určite veľmi dobrý oplývať dobrými schopnosťami pre rokovania v nátlaku – tzn. strážiť sa pri prihadzovaní, nech zbytočne nevyhodíte za predmet viac peňazí ako ste si predurčili apod. Treba tiež vedieť povedať si „a dosť“. Toto je naozaj asi najdôležitejšie, pretože nie je nič horšie ako sa mstiť potom dotknutým účastníkom, pričom možno dosiahnete to, že Vami zvolený predmet naozaj nedostane, ale nikto Vám nezaručí, že do aukcie sa nezapoja ďalší účastník, ktorý Vás už určite plne vyčerpá, a to ako finančne, tak psychicky, pretože začína kompletne s čistým štítom od začiatku a je ochotný určitú čiastku investovať, ktorá je pre Vás však úplne neznáma a tým začína kolobeh, ktorý Vás dokáže zraziť na kolená.
Aby som to teda zhrnul, tak tunajších aukcií by sa mali zúčastniť predovšetkým jedinci s dobrou psychikou a trpezlivosťou. Takí sa tu určite len tak nestratia a bude sa im celkom isto dariť oveľa lepšie, než zvyšku hráčov. Nehovorím, že zvyšok nemá šancu čokoľvek získať – to určite má, lebo celý tento systém je len o určitých náhodách, šťastie a pravdepodobnosti, tzn. nič čo by sa dalo kompletne ovplyvniť. Na Vás teda ostáva aby ste si ovplyvnili aspoň to čo môžete – Vašu psychickú stránku, potom by Vám už nemalo nič brániť vo Vašom úspechu 🙂

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.