Na náhody neverím…


Ahoj moji milí welbiďáci, už dlho sme sa nevideli 🙂 To, čo vám chcem tentokrát povedať, bude dosť veľké sústo, ale dúfam, že to zvládnete dočítať až do konca a nestratíte sa niekde v strede blogu.

Už som členkou nejaký ten mesiac a dovolím si povedať, že mám tu odpozorované už svoje. Ale v poslednej dobe sa deje niečo čo nemá obdoby. Rozmnožili sa tu zdvojené registrácie hráčov, ktorí si ani nedajú námahu s vytváraním nicku a používajú jeden a ten istý akurát pridajú iné číslo. Viete, nemám nič proti tomu ak sa zaregistruje manžel, manželka a podobne, ale mnohokrát niekto ani nevie, že je zaregistrovaný. Veď oskenovať občiansky preukaz členovi domácnosti nie je vôbec ťažké. A tak sa registrujú aj dospelé deti, poprípade je to opačne a registrujú deti dospelých bez toho, aby o tom vedeli. Ale nie o tom som sa chcela rozpísať.

Ako správna welbiďáčka sa zúčastňujem mnohých aukcií, do ktorých som ochotná investovať nemalé finančné prostriedky. Prečo nemalé? Nikdy, podotýkam nikdy, som nebola tou jedinou šťastnou v aukcii, ktorá nastavila svoj automat a vždy tuho bojujem o výhru s ostatnými aktérmi aukcie. Mnohokrát prehrávam, ale asi to skúšať neprestanem nikdy 🙂  To, čo som si všimla pri mojich bojoch je to, že podľa mňa je mnoho aktérov medzi sebou prepojených a komunikujú spolu navzájom, pretože to, čo sa stalo, podotýkam nie prvýkrát mne, ma úplne rozčuluje a znechucuje. Ako vravím, do aukcie som ochotná vraziť aj 6-7000 bidov. A aj tak nevyhrám. Nie je to zvláštne, že vždy, keď už môjmu jedinému súperovi bidy dôjdu, príde úplnou náhodou ďalší bojovník a keď dochádzajú bidy tomu, vracia sa ten prvý a samozrejme presne v tom momente na prihodenie presne…hmmm….na náhody jednoducho neverím. Viete, je to tu aj o šťastí, ale keď zažijete to čo, tu opisujem, budete si pripadať úplne bezmocní…. Našťastie, dá sa využiť možnosť refundácie bidov, ktorú veľmi vítam a poviem vám, že s takým veľkým množstvom bidíkov sa púšťam už len do aukcii, o ktoré mám skutočný záujem, žiadne haluzácke prihodenia sa ma netýkajú. Nikdy som nevyhrala nič za pár bidov, všetko tvrdo vydriem a omnoho viac som stratila, ale na stránku nezanevriem, len dúfam, že sa nejako ošetrí, aby ľudia z jednej domácnosti nemohli prihadzovať v jednej aukcii.

Vonku je krásne počasie a ľudia budú za počítačom tráviť stále menej času a snáď sa mi podarí v dohľadnej dobe čosi vyhrať, lebo už by sa zišlo 🙂 Ktovie, možno práve bidy za tento blog mi padnú vhod a budú tie výherné 🙂  Držte palce. Všetkých zdravím a želám krásnu jar.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.