To bude voňavá jar :)

 Wellbid uvádza na stránku nové parfémy, ktoré budú na aukciách ponúknuté. Gucci Guilty, Lancôme La Vie Est Belle, Valentino Valentina, Hermès Terre d’Hermès. Všetky tie zmyselné vône môžu byť Vaše už za pár centov! Nájdite si vôňu, ktorá je kompatibilná s vašou osobnosťou. 
Muži: 
Ste muž, ktorý je básnikom od prírody a viete objaviť neobyčajnosť v bežnej veci? Máte nohy pevne na zemi, ale hlavu vo hviezdach? Tak potom Hermès Terre d’Hermès je vytvorený práve pre Vás. 

Ak ste mladý, nebojácny, s dokonalým vkusom, vyžaruje z Vás charizma a ste tak trochu nebezpečný. Váš život je pod jeho kontrolou, ale odmietate byť zdržanlivý a bez vášne – určite si zvoľte Gucci Guilty Pour Homme Black. 
Ženy:
Je vaším motto: „život je krásny, je univerzálny a pritom osobný“? V tom prípade sa k Vám hodí Lancôme La Vie Est Belle. Parfém charakterizuje ženu, ktorá má rada vlastný štýl života a obklopuje sa krásnymi vecami. 
Valentino Valentina je inšpirovaná chuťou Talianska a predovšetkým metropolou, Rímom. Valentina je svieža, kvetinovo-ovocná, orientálna, plná rozporov a súčasne je delikátna, silná, elegantná, zmyselná, rebelujúci a veselá. Hodí sa k Vám?

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.