Odozva

Dobrý deň. Zdravým užívateľov starých aj nových a aj ľudí, ktorí by sa chceli zapojiť do aukcií. V posledných dňoch, po mojom návrate po niekoľkých mesiacoch, som si všimol pár zmien, ktoré nastali na tomto aukčnom portáli. Dosť ma tieto zmeny zaskočili, ale niektoré ma aj milo prekvapili. Najväčším plusom, ktoré vidím v novej zmene portálu je vzhľad stránky. Viacej prehľadné, príjemná grafika pre oči. Ďalšie, čo sa mi páči je veľa nových tovarov v aukciách. Vidieť, že portál ide s dobou a dáva do aukcií stále nové a nové predmety. Či už technologické, ako nové modely mobilov, televízií, fotoaparátov a iné. Všimol som si nového zatriedenia jednotlivých predmetov do kategórií, pretože pár ich tam pribudlo a to nám fakt uľahčuje rozhodnutie v tom, čo budeme dražiť. 

Ale, je tu veľké ale. Všimol som si nepeknú vec a to sa mne osobne nepáči a určite ani Vám, že portál zvýšil počet bidov v prihodení na niektoré dražené predmety. Niekedy by ste za novučičký moderný televízor dali 3 bidy v prihodení, ale dnes je tomu inak a portál si za prihodenie pýta už 9 bidov. Myslím si, že je to veľa. Možno to pre nich bolo potrebné, aby užívateľia míňali viac bidov, ale podľa môjho názoru je to veľa a takto stratíme zo svojho konta viac a viac bidov úplne zbytočne.
Ďalšie, čo som si všimol, že portál dáva do blogu príspevky len v pondelok, stredu a piatok. Pred pár dňami som napísal po dlhej dobe nejaké tie príspevky a odpoveď s ponukou bidov mi prišla o týždeň neskôr. Portál už tak skoro na naše príspevky neodpovedá. Neviem čím by to mohlo byť, možno majú veľa práce a nestíhajú popri tom čítať naše príspevky alebo im začalo chodiť stále menej a menej príspevkov, tak sa im neoplatilo venovať tomu viacej pozornosti. Len aby sa nestalo, že nastane deň alebo aj týždeň, keď nebudú mať čo uverejniť v blogu. Ak je tomu tak, tak neviem na čo čakáte milí užívateľia, píšte a píšte príspevky, však máte za to bidy. 
Včera som sa tak pozeral na jednotlivé aukcie a len som tak začal rozmýšlať nad tým, že niečo mi tu chýba. Spomenul som si na súťaž traf 10. Veľmi mi táto súťaž chýba, pretože sa v nej dalo nachytať bidy a možné bolo vyhrať aj 1000 bidov. Pár krát sa mi to podarilo. Privítal by som návrat tejto súťaže a dúfam, že sa to aj stane niekedy v budúcnosti. Alebo možno by nás mohli prekvapiť niečím iným a atraktívnejším. Ak by z vás mal nejaký nápad, podeľte sa s ním v príspevku a možno administrátory túto myšlienku zvážia a zaradia do funkcií stránky.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.