Stopky

Každá aukcia má svoje vlastné individuálne stopky, ktoré odpočítavajú čas zostávajúci do konca aukcie. Ako ste si možno pri sledovaní stránky všimli, častokrát sa stopky blížia k nule a potom sa opäť čas pripočíta. Keď je aukcia skoro ukončená – tj, keď do konca aukcie zostáva menej než dve minúty – každé prihodenie zvýši čas na stopkách od 60s, 30s, 15s, 10s alebo menej – každá aukcia má svoj vlastný individuálny čas navýšenia ceny. To dáva iným hráčom šancu na pripojenie sa do hry a ak sa chcú aukcie zúčastniť, musia v danom čase prihodiť. Ak už nikto počas odpočítavania času neprihodí, stopky sa zastavia a ukáže sa nápis „PREDANÉ“, vtedy je aukcia ukončená. 

Je ťažké specifikovať čas, kedy sa aukcia ukončí – aukcia trvá tak dlho ako sa nájdu záujemcovia, ktorí sú ochotní cenu prihodiť a skončí vo chvíli, keď nikto iný neprehodí najvyššiu ponuku a čas na stopkách vyprší. 
Wellbid.com nezasahuje do aukcií a ani ich umelo nepredlžuje. To hráči predlžujú čas trvania aukcie. Na karte každej aukcie nájdete okienko „Najnovšie ponuky”. Tu nájdete aktualny počet hráčov, ktorí sa zúčastňujú dražby.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.