Nové plány

Ahojte moji blízki „welbiďáci“. Už dlhší čas sa chystám napísať blog o praktikách, ktoré sa tu vo veľkom rozmohli, a na ktoré chcem upozorniť adminov tohto servera, ale prednosť dám momentálne inej záležitosti. Určite ste všetci postrehli, aká krásna jarná nálada vládne všade naokolo. Slniečko ma nabíja len pozitívnou energiou, preto slová kritiky odkladám… V týchto dňoch trávim stále viac a viac času vonku, ale ako správna maniačka-dražiteľka rozmýšľam, ako si spríjemniť tieto chvíle aj s mojim obľúbeným serverom. Ešte pred pár mesiacmi som vo veľkom plánovala vianočné darčeky a teraz sa pozerám po aukciách, kde možno vyhrať nejaký foťák, či hračku vhodnú aj na von. To by bolo super, zvečniť svoju ratolesť na novom chodítku a to rovno novým, kvalitným foťáčikom kúpeným nalideálnejšie za pár bidov. Lenže mám aj zdravý rozum a už dávnejšie som si všimla, že ja také šťastie nemávam, že vyhrám drahú vec za šupku. Nikdy sa mi nepodarilo nastaviť automat vtedy, keď to neurobí nijaký iný hráč. Vždy bojujem zdĺhavo a urputne. Niekedy aj vyhrám, no väčšinou nie. Prišla som však na niečo geniálne…
Naposledy som bojovala takto zaťato o monitor dychu. Minula som toľko bidov, že som si ho pokojne mohla kúpiť v obchode. Nakoniec prišiel nejaký borec a po šiestich prihodeniach aukciu aj vyhral. No čo už… vŕtalo mi to v hlave a zistila som, že aj hodinu po aukcii si monitor môžem kúpiť cez možnosť „Kúp teraz“. Tak som aj urobila a minuté bidy mi server vráti späť. Je ich nemálo a mám v pláne s nimi zaútočiť na môj vysnívaný foťák. 
 Inak, všimla som si, že akosi nepribúda komentárov. Hráči si zrejme nechávajú svoje výhry vymeniť buď za peniaze alebo za nové bidy. Prečo teda bojujú o veci, o ktoré nestoja? Hmmm… 
 Páči sa mi, že sa zvýšili bidy na výške prihozu. Každý si rozmyslí, či má zmysel bojovať o predmet, zvlášť, keď oň nestojí. Aj keď mnohí hráči nastavujú automat bez potrebného počtu bidov na svojom konte, takmer nikdy to nevýjde. Ešte nikdy som nevyhrala žiadnu veľkú cenu, tým myslím niečo nad 150 eur. Niekedy si myslím, že je to aj nemožné. Veď komentárov, kde by sa niekto chválim novým televízorom či fotoaparátom je ako šafránu. O notebookoch ani nehovorím. Výhercovia, kde ste? 
Ale ako hovorím, jar je tu a to svetlo a teplo mi prináša pozitívnu náladu a novú energiu to férových bojov. Teším sa na vás, verte či neverte. Budúci blog už bude o podozrivých reakciách niektorých hráčov.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.