Ako na to

Ahojte všetci, po mojom návrate na tieto stránky, som sa v posledných hodinách zameral na partnersky program. Za 2 dni som mal viac ako tristo kliknutí na môj referenčný odkaz, ale prekvapením, nie veľmi milým bolo, že z tristo kliknutí sa zaregistrovali len traja používatelia. Nechápem v čom nastal problém, ale asi v tom, že neveria v podobné stránky ako sú tieto a radšej si hneď prekliknú na nejakú sociálnu sieť. Ale nevedia o čo prichádzajú, my wellbiďáci to vieme, no nie?! 

V tomto príspevku by som sa chcel najviac zamerať na rady pre začiatočníkov, ktorí na tieto aukčné stránky zavítali prvý krát a nemajú ani tušenia, ako to v nich beží. V prvom rade by bolo asi najlepšie spomenúť, že najlepšie ako sa môžu dostať na tieto stránky, je kliknúť si na nejaký referenčný odkaz od ich priateľov, pretože tým môžete pomôcť svojim priateľom, ktorí sú zapojení v partnerskom programe. Prvé čo by ste mali urobiť je kliknúť hneď na úvodnej stránke, na ZAREGISTRUJTE SA. To Vás prepne na stránku, kde vám portál v krátkosti zhrnie, v čom sa tento aukčný portál odlišuje od tých ostatných. Viem, že sa to porovnáva s eBay-om…..ale musím povedať, po mojich dlhoročných skúsenostiach, že sa to nijak nelíši a aj ostatné portály, sú na tom úplne odlišne ako stránka wellbid. 
V krátkosti zhrniem, že ako ste si už mohli všimnúť, wellbid vám ponúka úplne nové produkty, ktoré dostanete v novom a originálnom nepoškodenom balení a to relatívne v krátkom čase. Priemerná doba dodania vyhraných predmetov je okolo 7 pracovných dní. Tiež aby som nezabudol, na všetky vyhrané predmety máte plnú autorizovanú záruku, ktorú môžete uplatniť v akomkoľvek príslušnom servise. Všetky aukcie portálu vždy začínajú od nuly, resp. od 0 EUR. Toto je hneď odlišná vec od ostatných portálov, kde vám vždy určia spodnú cenu predmetu a tak vás oberajú od možnosť si to vydražiť za1cent. 
Ak ste sa následne rozhodli po tomto aj tak zaregistrovať, stačí kliknúť na CHCEM SI ZALOŽIŤ ÚČET. Následne dopodrobna vyplňte registračný formulár, uvádzajte vždy pravdivé údaje, pretože by sa vám to mohlo v budúcnosti vypomstiť. Po všetkých náležitostiach vám je ponúknutá skvelá akcia, pri ktorej si môžete zakúpiť výhodný balíček bidov za skvelú cenu. Túto ponuku radím využiť, pretože sa už nebude opakovať. 
 A teraz, keď máte svoje konto naBIDované, môžete začať dražiť. Využite aukcie pre začiatočníkov, predsa sa na nich zúčastňuje menej hráčov, pretože sú určené len pre nových užívateľov a tí ostrieľaní už v nich šancu súťažiť nemajú. 
Ak sa vám niekomu podarí vyhrať vašu prvú aukciu, tá bude následne verifikovaná. Nevystrašte sa, pretože to môže trvať niekoľko pár aj desiatok minút. Po tejto verifikácii budete ako nový užívateľ vyzvaný, aby ste im na daný e-mail preposlali váš preskenovaný doklad totožnosti. Ničoho sa nebojte, všetko je korektné a vaše údaje nebudú zneužité a preskenovaný doklad im prepošlite podľa príslušných pokynov. Po tom už bude verifikácia úplne dokončená a vy si môžete daný vydražený predmet vyplatiť alebo zameniť. 
 Určite sa pýtate, ako sa to dá zameniť. Ja vám odpoviem. Tento aukčný portál vám ponúka vyplatiť alebo zameniť vydražený predmet. Zamenením sa rozumie zámena za dobitie účtu BIDmi alebo dobitie účtu paypal.com. Samozrejme nie v plnej výške, ale podľa mojich skúseností vám môžem povedať, že ponuka je vždy zaujímavá. Ale aby som nezabudol spomenúť, majte na pamäti, aby váš účet paypal mal priradený rovnaký mail akým ste sa registrovali na wellbide. Ak sa náhodou rozhodnete predmet zaplatiť, máte možnosť vyplaiť cez paypal alebo cez vašu bankovú kartu. Po následnom vyplatení vám neostáva nič iné, ako túžobne očakávať vydražený predmet kým vám bude doručený kuriérskou službou 🙂 
Dúfam, že môj príspevok dopomôže novým užívateľom v ich ďalších hodinách či dňoch strávených s portálom wellbid.com

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.