Na telo

Čaute blogeri, bideri a aj admini. Po krátkom čase som sa rozhodol znova prispieť. Niektorým možno aj pomôcť, no hlavne aby si z toho každý niečo vzal. Či už budete so mnou súhlasiť a z blogu sa niečo naučíte, alebo ho ani nedočítate a budete mať opačný názor. Dnes som sa rozhodol trocha porozmýšľať o stránke wellbid.com, prečo to ľudí láka, presnejšie o tom, že stránka sa každým dňom formuje. 
Mnohí z vás sa sem prihlasujú a hneď hľadajú vhodnú aukciu, ktorej sa zúčastnia. Stále je veľká otázka, kedy sa do aukcie zapojiťmožno od začiatku, no čo ak po dlhom boji a veľkej nádeji sa do aukcie pridajú ďalší hráči. Možno je potrebné počkať a do aukcie sa zapojiť, keď máte pocit, že ostatní už ďalej nebudú bojovať. No čo ak bitka o predmet skončí hneď bez automatov? Chcem tým povedať, že je mnoho strán, ktorými sa môže daná aukcia vyvíjať. Tiež veľké množstvo faktorov, ktoré ovplyvňujú priebeh všetkých bojov na stránke wellbid.com. Preto je potrebné byť stále v obraze a web navštevovať pravidelne a čo najčastejšie. 

Mať v tom systém a určitú pravidelnosť je veľmi dôležité k úspechu, veď tak ako športovci dosahujú lepšie a lepšie výsledky aj vďaka pravidelnému a intenzívnemu tréningu, tak aj Vy dosiahnete víťazstvo vďaka každodennému taktizovaniu a pravidelným návštevám webu. Myslím, že veľmi zlý prístup je, ak si spomeniete na draženie len ak vám na prázdnom učte pribudne pár bidov. V takomto prípade skončíte na 99% bez úspechu.
Možno niektorí premýšľajú, že rozhoduje aj aktuálne počasie, blížiace sa sviatky alebo nové lákavé predmety na draženie. Rozhodne aj to ovplyvnuje váš úspech, avšak to je len malá štipka z celkovej práce vedúcej k úspešnému koncu. Niektorí si možno hovoria, že je to hlavne o šťastí, no myslím, že šťastie praje pripraveným, preto neváhajte, do bidovania dajte všetko možné úsilie a výhra vás neminie. 
Na wellbide som registrovaný už viac ako rok, došlo tu k mnohým zmenám, podľa mňa to boli zmeny hlavne negatívne. Mám pocit, že administrátori sa snažia eliminovať možnosti ako sa k bidom dostať bez peňazí, ako napríklad vymizli niektoré veľké balíky bidov, populárna súťaž traf 10,100,1000 a dokonca na blogu zredukovali počet zverejnených príspevkov do týždňa z maximálne 5 na 3. Nečudujem sa, pretože ak sa ľuďom v niečom darí sú nenásytní a chcú ešte viac. Nám hráčom neostáva nič iné ako sa prispôsobiť, veď aj po zmenách je web a celkove súťaženie pre ľudí atraktívne a konkurencia stále ešte väčšia. 
To je na dnes z mojej strany všetko, príspevkom som chcel poukázať hlavne na dôležitosť pravidelnej návštevy stránky, veď ako sa hovorí bez prace nie sú koláče :P. Tiež, že vylepšenia webu sú na prvý pohľad pekné, no po zamyslení profituje vedenie a nie MY. Prajem pekný deň a veľa šťastia v každom smere.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.