Treba rozvahu

Zdravím všetkých nových aj starých hráčov, začiatkom by som chcel povedať, že som tomuto servisu a aukciám tu vôbec nedôveroval. Zdalo sa mi až divné, že za tak malé sumy sa tu dajú vyhrať také ceny od výmyslu sveta, či už do domácnosti, z elektroniky, plno značkových vôní a aj pre tých najmenších kopec hračiek.
Tak som sa zaregistroval a sledoval aukcie i blogy. Dočítal som sa veľa vecí záporných aj kladných na servis, niekedy nudných, niekedy fascinujúcich. Ako hráči povyhrávali za pár eur pre celú rodinu, alebo hráči, ktorí ešte nič nevhrali i hráči ktorí utratili veľa eur. 

Tak som si kúpil balík pre začiatočníkov veď to je lákavá cena a aj keď som si prečítal rady, že netreba sa vrhať bezhlavo do všetkých aukcií, nedalo mi to a nakoľko sú tu ceny tak lákavé tak som vsáďal všade a myslel som, že niečo vyhrám. Nestalo sa a časom som pochopil, kde som robil chybu. NETREBA SA BEZHLAVO VRHAŤ DO AUKCIÍ, treba sa zamerať na jednu max dve a pár krát len tak pozerať. Ako nápomocné sú nám štatistiky čo majú pod tovarom, no sem-tam sa mi to nevyplatilo.
Patrím medzi tých, čo utratili dosť eur a veľa som nevhral, ale čím dlhšie som tu, viem, že fakt sa vyhrať dá, dokonca aj s pár bidmi. Mal som to šťastie, že som jedného krásneho dňa, keď sa nedalo ísť von s mojimi psami zapol počítač a samozrejme servis wellbid.com, len tak náhodou som otvoril celý zoznam a klikol a zrazu že ukončené a ja som vyhral. Neveril som vlastným očiam a dlho som to rozdýchaval, že čo sa vlastne stalo až mi prišiel email, že sa výhra verifikuje a potom gratulácia. Ten pocit bol neopísateľný, samozrejme to bola čiastka okolo 50eur a tak som to vymenil za ďalšie bidy. Nakoľko som si myslel a to bola chyba, že to vyjde zase a možno niečo drahšie. Nebolo to tak a rozvážnosť sa vytratila, bola to chtivosť že to vyjde viackrát. No šťastena je vrtkavá a nevyplatilo sa. Balákov som kúpil viac, samozrejme aj tie väčšie a nasadil automat, ale vždy sa našiel niekto kto sa ku mne prikmotril. Je to hnus, keď človek minie toľko eur a potom nič z toho ani výhra, ani eurá a ani bidy na účte. 
Ale jedno viem, že sa sem isto vrátim, keď bude aspoň pár eur naviac a skúsim šťastie no viem, že nie na veci drahšie, čo sa myslím málokto môže pochváliť, že vyhral, či si už nechal vyplatiť hotovosť alebo vymenil naspäť na bidy. Ešte by som chcel dať návrh na viac možností kúpy balíkov bidov, nakoľko je tu možnosť buď veľa alebo málo. 
Možno by nebolo zlé raz za čas dať nejakú akciu a nejaké balíky za menšiu cenu, ako len raz balík pre začiatočníkov…. Možno balíky 100,300,500,750, 1000, 1200, 1500, 1750, 2000, 2500 alebo niečo také, určite by to veľa hráčov ocenilo, čo si chce kúpiť nejaký ten balík, ako váhať to na čo mám, alebo nemám… Ešte taká maličkosť, predtým sa dalo prejsť z aukcií na blog bez problémov kliknutím vľavo na odkaz, teraz to ide len po odhlásení, ale už keď som na blogu tak naspäť to ide no musím sa prihlásiť a predtým nie. 
Tak sa lúčim, ale určite sa skoro vrátim a budem pokúšať šťastie. Veľa šťastia v aukciách hráčom, a samozrejme aj servisu veľa nových nápadov, ako je dobre urobená a prehľadná stránka

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.