TrustPay

Ak chcete využiť internet bankig alebo zaplatiť osobne v pobočke Vašej banky, zvoľte nižšie uvedenú platobnú metódu.

Po zvolení tejto platobnej metódy [1] budete presmerovaní na stránku operátora TrustPay, kde platbu dokončíte.

tpSK11

Po kliknutí na logo zvolenej banky budete presmerovaní na stránku operátora TrustPay. Na obrazovke sa ukážu detaily platby. Skontrolujte, či sú všetky údaje správne:

● pozrite sa, či je prijímateľom platby wellbid.com [2] a či sa zhoduje suma [3];

 je dôležité, aby ste si zapísali identifikátor objednávky [3], teda číslo, aké bolo k danej platbe pridelené u operátora TrustPay. V prípade problémov musíte pri kontaktovaní TrustPay uviesť práve toto číslo.

Ak sa všetky údaje zhodujú, môžete vybrať svoju banku – na výber máte tieto banky: Slovenská sporiteľňa, VÚB banka, Tatra banka, ČSOB, UniCredit Bank, OTP banka, Poštová banka, Prima banka, SBERBANK, Fio banka.

Ak chcete zaplatiť z inej banky alebo si chcete vytlačiť formulár prevodného príkazu – zvoľte možnosť „Other Bank” [5].

tpSK2

 

Po výbere budete presmerovaní na ďalšiu stránku. Na obrazovke sa ukážu všetky potrebné informácie pre prevod peňazí [7]. Máte možnosť zapísať si tieto informácie v PDF formáte, môžete si ich vytlačiť alebo poslať na e-mailovú schránku [8]. Pri potvrdení platby sa tiež oplatí požiadať o poslanie informácií e-mailovou správou [6].

Potvrďte platbu [10] alebo sa vráťte späť na stránku Wellbid, ak chcete ešte niečo zmeniť [9].

tpSK3

 

Počas platenia prevodom dôkladne skontrolujte všetky údaje [7].

● číslo bankové účtu: peniaze vplácate na účet operátora TrustPay,

● názov prijímateľa prevodu: Operátor TrustPay,

● Suma platby: v políčku suma platby dôkladne vpíšte sumu, ktorá je tu viditeľná. Akékoľvek rozdiely môže mať za následok, že platba nebude potvrdená,

● individuálne číslo platby: toto číslo musíte uviesť v názve prevodu; ak uvediete zlé číslo, operator TrustPay nebude môcť vašu platbu identifikovať a odovzdať ju do Portálu Wellbid.

TR_3

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE!

Potvrdenie platby môže trvať niekoľko minút až niekoľko dní, záleží od zvolenej platobnej metódy. Ak plánujete zapojiť sa do Aukcie, dobite si svoj Účet vždy s predstihom!

Peniaze vplácate na účet operátora TrustPay, nie priamo na účet Portálu Wellbid – dôkladne vpíšte údaje a sumu a v prípade problémov kontaktujte priamo operátora TrustPay [7].

V políčku „Popis platby” [7] nájdete individuálne číslo tejto plaby. Ak ho neuvediete v titule prevodu, operator TrustPay nebude môcť vašu platbu identifikovať [7].

Každú platbu začínajte  zo stránky Cenníka Wellbid, pretože číslo platby, ktoré je tu zobrazené, je individuálne pre každú platbu a môže byť použité iba jedenkrát.

● V prípade komplikácií prosím kontaktujte operátora TrustPay pomocou KONTAKTNÉHO FORMULÁRA.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.