Ako mi bidy za 15 EUR vystačili až na dva mesiace

Ahojte dražitelia, podelím sa s vami o môj príbeh ako som tu fungovala dva mesiace od prvého dobitia za 15 EUR t. j. 600 bidov. 
Nejakým spôsobom som natrafila na túto zaujímavú stránku, kde sa množstvo zaujímavých vecí dá kúpiť aj za pár centov prípadne inú nízku cenu. Po párdňovom sledovaní som sa rozhodla registrovať. Chvíľu som to tu ešte sledovala, ako to vlastne všetko funguje a rozhodla som sa o zakúpenie prvého balíčka 600 bidov. „Však tých 15 EUR nejako prežijem, ak nie tu – miniem niekde inde. A čo ak sa mi predsa len niečo pošťastí…“ A išla som na to… 

Ako najistejšia sa mi zdala aukcia pre začiatočníkov. „však stále tu veľa začiatočníkov byť nemôže“ Rozhodla som sa pre balíček 200 bidov + 15 EUR poukážka. Najprv som si počkala, koľko ľudí bude zapojených v aukcii, boli len dvaja a tak som začala prihadzovať manuálne, pridala som automat a onedlho som uvidela „aukcia ukončená“ a svietilo tam moje meno. Potom mi prišla správa s akceptovaním výhry s možnosťou zaplatiť, vymeniť za hotovosť alebo ďalšie herné jednotky. Vybrala som možnosť výmeny za herné jednotky a na účet mi pripísali 705 bidov. Takže už ich bolo 1206. „Celkom pekne“ zapáčila sa mi možnosť, žeby som si bidy najskôr nazbierala a potom sa pustila do nejakej hodnotnejšej ceny. A tak som začala hrať o balíky 100 bidov a 500 bidov. A získané bidy sa míňali. Občas sa mi nejaký balíček 100 bidov aj podarilo získať. A skúšala som opäť aj poukážky. A podarila sa zas poukážka Amazon 15 EUR. Bidov už bolo málo a tak som ich opäť zamenila nech sa opäť priblížim aspoň k počiatočným 600 bidov.
A tak sa to striedalo, pomaly som si nazbierala bidíky v hrách o 100 bidov, ktorý sa mohol hrať vždy po vyhratých 24 hodinách. Raz som na ten balík minula 6 raz 18, raz 102 raz 200 bidov. Niekedy sa podarilo niekedy nie. Keď sa môj stav účtu vyšplhal nad nejakých 1000 bidov pustila som sa opäť do poukážok a keď som už opäť i pomíňala prešla som na „šporivý režim“ – 100 bidové balíčky. Vyhrávala som, zamieňala, prehrávala…. A takto som tu fungovala nejaké 2 mesiace pri pravidelnom dražení až sa mi nakoniec minuli všetky bidy. 
Tak či tak tých počiatočných 15 EUR neľutujem, aj keď napokon som nič nezískala, a to nie preto, že by som nevyhrala, len som to vždy zamenila na možnosť pokračovať. Ale skvele som si to tu vyskúšala a nedočkavo som každý deň čakala kedy opäť môžem hrať o ďalší balíček bidov. 
Presvedčila som sa, že vyhrať sa tu dá, treba mať síce aj šťastie ale aj vedieť kedy treba prestať. Dokonca pri troche šťastia sa tu dá fungovať aj bez investícii do nových balíčkov, stačí aby sa vám pošťastilo najlepšie pri balíčkoch s 2500 bidmi, prípadne obetovať svoju výhru za ďalšie bidy. Len pozor, nakoniec aj keď povyhrávate, ale všetko zameníte môžete tu skončiť naprázdno. Takže prajem veľa šťastia v dražení a radosti z vydraženého tovaru!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.