Aký typ aukcií je tým najlepším?

Po dlhom sledovaní tunajšieho priebehu rôznych aukcií som si všimol jedn vec, ktorá stojí naozaj za povšimnutie. Niektorí sa bezhlavo púšťajú do aukcie, v ktorej sú napríklad aj 4 automaty, čo naozaj postráda všetku logiku, niektorí zase sú účastníkmi napríklad aj 5 aukcií naraz a myslia si, že by im niečo mohlo vyjsť. Neuvedomujú si však, ako veľa znižujú svoje šance. Čo ma však po bližších analýzach dražených predmetov najviac zarazilo, je to, že niektorí účastníci boli alebo dokonca sú schopní danú vec aj preplatiť, čím draženie na tejto stránke nemá logiku Možno ich to baví, ale skôr by som počítal, že tak akurát stratia veľa času, nervov a nakoniec ešte ani neušetria. 

Každopádne, čo by som Vám chcel naozaj veľmi moc odporučiť je jeden typ aukcií, ktorý je tu veľmi populárny, ako som si všimol. Neviem či to je trebárs danou psychologickou hranicou, ktorá každého radšej dopredu odradí, alebo čo to spôsobuje, ale jednoducho je tu vidieť, že veci, ktoré tu majú písanú hodnotu nad 100 Eur, končia v 99% prípadov lacnejšie, čo sa však nedá porovnať s vecami lacnejšími alebo dokonca tými úplne nejlacnejšími, kde sú niektorí ochotní minúť aj viac ako je hodnota daného produktu.
 Odporúčam Vám teda pozrieť sa v tunajších aukciách aj na drahšie veci. Naozaj sami zistíte, že hlavne tu spočíva hlavná výhoda wellbidu. Určite to nie sú malé položky, kde síce môžete získať niečo lacnejšie, ale sami určite uznáte za vhodné, že ak vyhráte niečo lacnejšie, napríklad o stovku alebo o pár tisíc, tak ten rozdiel bude určite k pocíteniu. Vyzývam Vás teda, aby ste sa naozaj pozreli a preskúmali aj drahšie aukcie a uvidíte sami, že na väčšine získali ľudia napr aj so 300 bidy aukcii za niekoľko tisíc, či dokonca aj aukcii za viac ako 10-tisíc korún, čo už sa dá nazvať naozajstným úspechom. 
Neobmedzujte sa teda len na úzky výber aukcií, ktoré možno vyhrať ľahko a v rámci Vašich možností, ale porozhliadnite sa dobre a sami zvážte, či je lepšie vyhrať položku za 3 tisíc euríčok alebo 30€ – nervy tu prežijete rovnaké a risk prakticky tiež, lebo kredit vo väčšine prípadov ani nemusíte mať väľmi vysoký a šance sú naozaj vyrovnané, pretože naozaj nikdy nemôžete vedieť na koho ste práve narazili…

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.