Ako vyberať aukcie starostlivejšie

V minulom diele ste sa dozvedeli úplné základy, ako to nespackať ihneď zo začiatku vášho snaženia na wellbid.com. Teraz si povieme pokročilejšie možnosti, ako zlepšiť váš úspech. Povedzme, že máte už termín a čas vyhliadnutej aukcie – dôležité je tu zadať svoj ​​automat najlepšie až na poslednú chvíľu. Vďaka tomu sa dostanete na prvú pozíciu pri aukcii, čo znamená, že v prípade,ak ďalšie automaty odpadnú, tak máte aukciu vyhranú pre seba a nezarazí Vás ďalší účastník, ktorý sledoval starostlivo, aby potom do aukcie nastúpil s čistým štítom, čo je pre Vás najväčší problém, ktorý sa nedá vyriešiť bohužiaľ inak ako aukcii opustiť. Tu je nutné si uvedomiť, že novo vstupujúci účastník ešte neutratil ani korunu a tak môžete potom dokonca aj preplatit danú položku, preto výrazne neodporúčam v takej aukcii následne pokračovať. 

Teraz si povieme niečo o priebehu aukcie – ak je v aukcii, viac ako 3 automaty, tak neodporúčam sa do aukcie zapájať, ale vyčkávať a až ich bude menej tak sa napojiť – môžete tak ušetriť Váš drahocenný kredit a medzitým čiastočne vyčerpať z prostriedkov účastníkov, ktorí tu už draží od začiatku, čím je dokážete taky poriadne naštvať – vlastná skúsenosť. Inak ale určite odporúčam zúčastniť sa začiatku aukcie, pretože je tu tiež šanca získať prakticky za jedno kliknutie daný predmet a to je potom radosti – určite viac, než ako prejde pár stoviek kreditu a taky nervov. Takže určite odporúčam počiatočne automat, lebo Vám môže zaistiť istú výhru.
Ďalším odporúčaním sú komentáre, ktoré môžu pôsobiť prakticky po psychickej stránke, kedy môžete prípadne ovplyvniť psychiku protihráča a on Vám prípadne môže odpísať a viete na čom ste, každopádne môže tiež získať ztrach a nechať Vás vyhrať – určite odporúčam využiť, lebo to znie lepšie a začiatočníci, ktorí sú tu prvýkrát to radšej vzdajú a predmet je tak Váš za jediný použitý komentár. V priebehu aukcie tiež dbajte nato, aby ste mali automat nastavený na určitý počet prihodení a prípadné prodloíužení vykonali včas, pretože nie je nič horšie ako prejsť danú aukcii,, len kvôli toho, že ste ho zabudli predĺžiť. 
Najdôležitejšie pravidlo – ak chcete niečo vyhrať venujte sa len tomu – nie je nič horšie než byť rozhodený napríklad po piatich rôznych záložkách a potom nakoniec zabudnete na určitú aukcii, a všetko stratíte, tak samo, že kredit sa potom čerpá tiež veľmi rychlejic, znamená to teda, že ak sa zúčastňujete 3 aukcií, tak napr z kreditu o 600 bidech môžete využiť max 200 bidov na jednu aukcii,, čo nie je práve optimálna suma na žiadnu aukcii,, ak to s ňou myslíte vážne. 
Takže v priebehu prihadzovania na aukcii je nutné byť v pohode a zachovať si pokojnú hlavu aj keď sa až tak nedarí. Najhoršie, čo Vám môže všetky plány a niekedy aj celú aukcii, zmariť sú emócie, ktoré sa prejavujú veľmi často takmer u každého avšak je možné ich nejako podchytiť a strážiť sa, či práve teraz nie som pod ich vplyvom, pretože môžu spôsobiť napr to, že aj keď ste plánovali na túto aukcii, minúť napr len 300 bidov, tak proste idete až do zvyšku kreditu, čo sa samozrejme nemusí vyplatiť a pod, takže hlavne buďte odpočinutí, plne sústredení a môžete začať dražiť a hlavne vyhrávať!!!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.