Ozveny 2. vlna

Zdravím všetkých protihráčov z wellbid.com. Možno si ešte pamätáte na Ozveny 1. vlna. Dnes by som vám chcel napísať pár krátkych slov o hráčoch, portály ako takom. Možno sa aj zasmejete. 
Podľa mojej osobnej mienky by každý zmysluplne napísaný text, obzvlášť charakteru blog, mal ukrývať nejakú hlbšiu myšlienku či dokonca pointu. Samozrejme ak je to blog stránky wellbid.com mal by túto stránku vystihovať, opisovať klady ale aj zápory, chváliť ale aj zatracovať. Pri každom opisovaní, charakteristike je síce dobre použiť nejaký príbeh pre lepšiu predstavivosť, ale príbeh bez pointy, kedy len tak nahádžeme myšlienky, ktoré sa nám víria hlavou na papier a dokonca to nie je ani vtipné, ani zaujímavé, ani trápne – jednoducho do kategórie blogov nepatria. Nie je síce zle vyrozprávať vtipný príbeh so zaujímavou zápletkou, okoreniť ho predstavivosťou, pachom, pocitmi lenže na to treba mať fakt talent. 

Ja už viem, že pri písaní vám v hlavách znejú niektoré vedy neskutočne geniálne, interesantne, humorne lenže nezainteresovaný čitateľ vám do hlavy nevidí. Nevie si predstaviť, ktoré slová má zvýrazniť, ktoré zase vynechať aby text dával zmysel. Napríklad blog typu „srala som“ do kultivovanej spoločnosti fakt nepatrí. V hlave my utkvel a asi sa ho už nikdy nezbavím blog, ktorý opisoval bidovanie na záchode. Je to síce pekné, že človek biduje aj na záchode, lenže čo, ja ako jednoduchý čitateľ, si mám pod tým predstaviť?
Keď čítam nejaký text snažím sa mu porozumieť. Fantázia mi pracuje na plné otáčky. Vtedy si nepredstavujem len človeka, ktorý je tvárou zarytý do notebooku a je na záchode ale všetko čo pri tom vykonáva. Áno myslím na tu činnosť spojenú so sedením na mise. Ďalej by som chcel vyzdvihnúť tie úžasné blogy o trpezlivosti. Konkrétne v názve je spomenuté aká je trpezlivosť dôležitá a hneď druhá veda. Len druhá veda a dočítam sa, že autor je na stránke nový. Dokonca hneď pri druhej aukcii zistil prevratnú taktiku, ktorej podstata je trpezlivosť. Ja vám neviem ľudia ale výhru by som zvalil skôr na šťastie nováčika, opatrnosť ale určite nie na trpezlivosť. Nie nadarmo sa tu každý lomcuje o stošesť aby aspoň niečo získal. Starý hráči ešte viac ako mladý… Ak chcem ja nejaký predmet, tak viem byť trpezlivý aj dva či tri týždne lebo po mnohých aukciách som zistil čo je trpezlivosť a rozhodne to nie je vec jedného popoludnia. 
To by bolo pre dnešok asi všetko. V skratke som povedal čo som chcel. Dúfam, že z textu si každý odnesie niečo pre seba, možno sa v ňom nájde. V texte je ukrytá aj skrytá hlbšia myšlienka. Hádam som sa nikoho nedotkol, každý má svoj štýl ale mali by sme sa predsa len snažiť byť lepší. Prajem veľa zdaru pri bidovaní. 🙂

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.