Ber koľko unesieš

Zdravím všetkých hráčov wellbiďákov. Keď sa darí tak sa darí povedal som si a začal som písať tento blog. Táto stránka nám prináša úžasné možnosti privyrobiť si ale aj určitý druh zábavy. 
Koho by nepotešilo pri nie veľkom slovenskom plate privyrobiť si a popritom sa aj zabaviť. Pre mňa je táto stránka tá pravá pre získavanie nejakého zárobku. ale taktiež veľmi dobrá zábava do dlhých hmlistých dní. Je po novom roku opicu som už dospal a mám dve možnosti buď sa učiť na maturitu, hovorím si: „ešte mám čas“, alebo napísať nejaký ten blog, počkať si na novú dávku vitamínu B(bidov) a zabávať sa pri bidovaní, kedy šikovne vyhrám nejaký predmet – ta radosť je na nezaplatenie a tak som si radšej zvolil túto druhú možnosť. 

Aj keď nevyhrám, nevadí, pretože šance mám ďalšie. S tými výhrami je to ako na dobrej diskotéke. Idete za prvým, druhým, tretím dievčaťom ale štvrté už určite povie áno. Hra pre veľkých, ktorá ma nikdy neprestane baviť. Nie je to však také ľahké ako sa na prvý pohľad zdá. Dievča síce treba obskakovať, kupovať jej drink, balamutiť rozum, lichotiť, raz byť nežný potom zase drsný. Lenže cesta k výhre obsahuje omnoho viac. Veľa trpezlivosti, taktiky, čakanie, skúšanie, tŕpnutie či máš dosť bidov, to všetko naraz a dookola. Ja osobne keď chcem niečo vyhrať sedím pri počítači veľa hodín, pretože nemám veľa bidov, tak ich musím využiť s rozumom. Nikdy sa nehrniem hneď do prvej aukcie. Nikdy nejdem po veľkých predmetoch. Stačia mi menšie, ktoré mi zaručia istotu, že niečo vyhrám. Čím dlhšie hrám tým je väčšia zábava a so skúsenosťami sa taktiež zväčšuje frekvencia výhier. Určte si aj vy nejaký ten čas na bidovanie. Určite nebudete banovať. Nováčikom zase poradím prečítajte si všetky pravidlá, oboznámte sa so všetkými možnosťami až potom začnite utrácať bidy. Buďte si istý, že pri prvej aukcii nevyhráte. Možno ani pri 10. lenže nezúfajte. Skúšajte čo najviac a takto sa dopracujete, čo najrýchlejšie, do stavu kedy budete schopný vyhrávať. Všetko záleží len na tom koľko energie ste ochotný odovzdať za výhru. Čím viac dáš tým viac získať a potom budeš brať toľko koľko unesieš. Každý mesiac 5 výhier to je váš cieľ. 
Prajem vám veľa zdaru pri hre. Radím vám vytvorte si nejaké návyky, skúšajte, zdokonaľujte sa, zapisujte si, nech vás každá prehra posunie o krok bližšie k výhre. Každá skúsenosť skráti cestu k výhre. Nech sa vám darí, nech ste šťastný. Predstavte si, že ste vyhrali a ako by sa to už stalo.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.