Útoky z druhej vlny.

Zdravím Vás moji milí wellbiďáci 🙂 Opäť sa Vám prihováram prostredníctvom blogu, aby som sa s Vami podelila o svoje nové skúsenosti. 
Ako všetci vieme, Vianoce máme šťastlivo za sebou a ako mnohí z Vás aj ja som si plánovala nejaký ten darček zaobstarať lacnejšie ako v obchode ako sa povie za babku. Preto som sa rozhodla zainvestovať do balíka bidov 165€, aby som mala na hru riadnu kopu – čiže 5000bidov. To by v tom bol čert, aby som už konečne nevyhrala. To musím prebiť každého vytrvalca. To som si pomyslela, ale… Ako vieme, podobne zmýšľajúcich welbiďákov bolo očividne viac. 

Pokúsila som sa vyhrať najskôr parfém, veď to nie je zas až taká veľká cena, no nie? Tak som si nahodila automat hneď na 100 prihodení a čakala som, ako sa bude hra vyvíjať. Ako som predpokladala, z piatich automatov postupne tri vytratili a ostala som v boji o svoju vysnívanú vôňu ešte s jedným bojovníkom. Ale keďže som bola pevne rozhodnutá vyhrať, nastavila som ďalších 100 prihodení. Náš tuhý boj pokračoval ďalej a občas sa k nám pridal nejaký náhodný hráč, ktorý si myslel, že aukcia bude už už končiť, keďže cena rástla a pravdepodobnosť ukončenia sa zdala veľmi blízko. Takto som minula takmer 2000 bidov a začala som sa obávať. Poviem Vám, ten nick protihráča si pamätám dodnes 🙂 Vtom sa k nám opäť pridal ďalší hráč a mne práve končili prihodenia na automate, tak som si povedala, že okabátim svojho veľkého rivala a chvíľu prestanem hrať, počkám, kým skončí povinných 45 prihodení a potom sa opäť pridám. Tak som aj urobila. A viete čo? Aukcia ukončená!!! Skoro ma porazilo. Výhercovi stačilo 9 prihodení, minul 27 bidov. Bidy z väčšej časti preč a výhra žiadna. Takéto útoky z druhej vlny vyhrávajú najčastejšie. Nikdy sa mi nepodarilo ako niektorým šťastlivcom nastaviť automat od začiatku aukcie a aukciu aj vyhrať. Je to skutočne o šťastí.
Ďalšie svoje bidy som sa rozhodla investovať do stavebnice pre syna. Tentokrát som mala taktiku nastavenú tak, že počkám ako sa vyvinú automaty na začiatku aukcie, pozriem koľko z nich odpadne a potom sa zapojím ja. Ale….opäť ale. Automaty nastavené boli len dva. Svojimi matematickými schopnosťami som si vyrátala, kedy sa mám pripojiť k hre, avšak, nedali mi šancu. Jeden z hráčov nemal dostatok bidov na účte a aukcia bola ukončená predčasne. Do kelu, pomyslela som si. Zase som nič nevyhrala. Nedalo mi to a počkala som na tú stavebnicu do ďalšieho dňa a musím povedať, že po 47 prihodeniach som ju aj konečne vyhrala. Bola som šťastná a verte, že aj náš syn sa radoval. 
Po vyhranej aukcii rastie chuť, tak som si vyhliadla ďalšiu hračku pre svoje ratolesti. Celkom sa mi zadarilo a aukciu som vyhrala. Zatiaľ som ju však nechávala visieť a váhala som, či si ju dať preplatiť, alebo zobrať. Ako na potvoru sa mi pokazil mobilný telefón, tak som sa rozhodla, že ešte zabojujem. Posledné bidy som bola rozhodnutá obetovať novému telefónu. Podľa štatistík som hľadala telefón, ktorý nezožerie veľa bidov a aukcia trvá čo najkratšie. Nakoniec padla moja voľba na Samsung za 110€. Čakala som v pripravenú hodinu ako ostriež, kedy aukcia vypukne. A je to tu. Začína boj. Nastavujem automat. Odpadáva jeden súper, prichádza druhý. Moje bidy sa míňajú, stále verím, že vyhrám. Moje konto je už skoro na nule, čo teraz? Nechávam si zameniť vyhranú aukciu za bidy a bojujem ďalej. Žiaľ, môj najväčší sen o mobile sa nesplnil. Aukcia skončila ešte niekoľko hodín po mojej účasti a dosiahla rekordnú sumu. Uff… 
Keď si to zrekapitulujem, za mojich 165€ som kúpila jednu stavebnicu za 80€. Adrenalínu som si užila, to áno. Na vianočné darčeky padli úspory, ale aj tak neľutujem. Ako tu napísal jeden bloger predo mnou, treba mať aj chladnú hlavu a nepodľahnúť. Ja som podľahla, poučila som sa a aj napriek tomu na servis nezanevriem. Je to zábava, aj keď niečo stojí. Sem tam skúsim, ale spoliehať sa na istotu sa skutočne nedá. Želám všetkým veľa šťastia a všetko dobré v Novom roku. Ahojte.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.