Pár rád na ceste k výhre

Akou cestou sa vybrať, aby sme si zahrali, zabidovali a aj niečo popri tom získali? Je to každodenná otázka všetkých pravidelných biderov. Ako sa všetci prihlasujeme na svoje účty, hneď hľadáme potencionálnu výhru v rámci našich možností. Veľa kráť premárnime čas nad vyberaním tej správnej aukcie a nakoniec sa to aj tak nevyplatí. No o tom je hra, raz si hore raz si dole. 
V tomto príspevku by som vám chcel dať pár rád, ako sa vyhnúť častým prehrám, respektíve,aby ste po sumárnom sčítaní všetkých nákladov boli v pluse. 

1. Prvý bod chcem venovať Začiatočníkom, pretože je ich veľmi veľa, takmer každý z nich minie prvé zakúpené bidy a po prvých neúspechoch to tu zabalí. Myslím si, že ako prvé (ešte pred registráciou) by ste sa mali oboznámiť s pravidlami hry, následné nabrať nejaké skúsenosti z aukcií (ktoré len sledujete) a samozrejme navštíviť aj blog. Autormi blogu sú väčšinou hrači so skúsenosťami. Napriek tomu je potrebné si vyseparovať tie správne príspevky a poučiť sa na školáckych chybách vašich predchodcov. Následne sa môžete registrovať a podľa finančnej situácie alebo odhodlania si zvoliť a zakúpiť prvý, aktivačný balíček bidov. Vo väčšine prípadoch je to akciový balík 600 bidov za 15€. S daným počtom bidov máte reálnu šancu uspieť na aukciách do maximálnej hodnoty 50€. Pri cenovo vyšších aukciách je to doslova len strata času, chuti do hry a bidov.
2. Ak sa vám prvé aukcie nevydaria, je potrebné prehodnotiť danú situáciu. tak povediac začať od začiatku a zistiť hlavnú príčinu, prečo ste neuspeli. Veď každému sa raz pritrafí jeho prvá šťastná aukcia. Ak máte za sebou úspešný začiatok a chcete hrať ďalej, výhru si môžete poslať domov, tešiť sa z nej a ďalšie bidy si opäť kupovať. Vtedy si treba veľmi dobre rozmyslieť, koľko obetujete peňazí a pre aké aukcie sa rozhodnete. Každá maličkosť je dôležitá. Konkurencia je veľká a nikto nechce ostať, ako sa hovorí s holým zadkom. 
Tiež môžete isť viac menej na istotu a ďalej ťažiť z prvotnej investície, tak že prvú výhru vymeníte za bidy. Pravdaže, tak ako rastie počet bidov na vašom učte tak rastiete aj vy a zúčastňujete sa hodnotnejších aukcií. Posúvate sa o úroveň vyššie a vyššie a stávate sa pravým hráčom… 
Jedna z posledných možnosti je výhru vymeniť za dobitie peňazí na vás účet paypal. Vždy sa vám z ceny výhry odratá poštovné, samozrejme suma, za ktorú bola aukcia vydražená a približné 15% z celkovej sumy. Napríklad ak ma výhra hodnotu 50€ (vydražili ste ju za 0.10€), poštovné je obvykle 10€ a k tomu sa odráta spomínaných 15% (v tomto prípade 7,5€), čiže reálna finančná hodnota, ktorú môžete vymeniť za 50 eurovu výhru je 32.40€. V takom prípade sú určite vyššie zisky ako náklady čím ste splnili svoj cieľ. K tomu máte možnosť písať blogy v hodnote do 500 bidov, čo je veľmi slušný balík. 
Každý už má svoj štýl, ktorý zvláda hlavne po finančnej stránke. Myslím, že je to jedna z veľmi dôležitých vecí na to, aby ste si mohli nejakú chvíľu zabidovať. Dúfam, že som vám týmto blogom pomohol, tak prajem veľa šťastia a správne rozhodnutia hlavne začiatočníkom. Pekný deň

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.