Do nového roku

Zdravím všetkých hráčov wellbid.com. Je tu nový rok a s novým rokom súvisia predsavzatia, odriekanie, nové šance. 
 Hneď zo začiatku by som vám chcel popriať veľa zdaru do nového roku a možno vás tak nakopnúť na skúšanie nových taktík, ktoré vám odkryjú ďalšie možnosti vo svete wellbid.com. Tak ako je Silvester míľnik medzi starým a novým rokom a ohňostroj je oslava príchodu nového roka, tak by sme aj my mali niečo urobiť s našim životom. Možno staré zlé neduhy zakopať hlboko pod čiernu zem, ale na strane druhej sa v tej čiernej zemi poriadne poprehrabávať a vykopať poklad s názvom kladné návyky, vďačnosť, predstavivosť a takto osláviť príchod niečoho nového. Každý z týchto trblietajúcich sa vzácnosti by nás mal: „na tri krále posunúť o krok dále.“ 

Nechcem vám príliš radiť ale keby ste si teraz vzali do ruky pero, papier alebo mladšia generácia smartfón a spravili si krátku poznámku určite by vám táto poznámka pomohla vždy si pripomenúť najdôležitejšie body vašej hry, života, nových návykov. Bol by to ďalší z pomyselných stupienkov k vašej vytúženej výhre.
Priblížme si teoretickú rovinu. Vysvetlím vám ako vás prenesú aj tieto tri návyky cez každú priepasť a sami sa budete diviť ako sa vám výhry začnú len tak sypať. Prečítal som už veľa kníh zaoberajúcou sa touto tematikou. Je svätá pravda, že v živote môžete dosiahnuť všetko po čom túžiť čo ma naučil Veľký Gatsby taktiež je pravda, že ste to na čo cely deň myslíte. Poznatky sú úžasné ale čo je dôležitejšie je aplikovať ich do praxe. Dnes už viem aké je dôležité zapisovať si informácie, aby ste sa k nim mohli potom v budúcnosti vrátiť, pozrieť sa na nich a odraziť sa od nich. Preto si zapíšte zvyk byť vďačný, ktorý vám pomôže vydržať dlhšie byť trpezlivý, pozitívne naladený, sústrediť sa na tie, pre vás, šťastné okolnosti, pretože iba s chladnou hlavou dokážeme byť trpezlivý a nerobiť unáhlené rozhodnutia. Po ďalšie tu máme predstavivosť. Predstavujte si ako máte svoj vytúžený predmet v rukách, ako sa z neho tešíte, užívate si ho, ste spokojný. Je úžasné, že vaša myseľ začne pracovať na plné obrátky aby ste sa k tomuto stavu dopracovali, aby ste ten predmet reálne držali v rukách a cítili ten pocit spokojnosti. Začnú sa vám vynárať nápady, ktoré by vás predtým ani z diaľky neobchádzali. Napríklad taktika zapisovania. Na stránke wellbid.com je toľko možností, stačí ich len začať využívať. Napríklad chcete nový televízor? Prejdite do kategórie televízorov a dávajte každý televízor sledovať, robte to každý deň a zistíte ako aukcie televízorov prebiehali, aký televízor si môžete dovoliť vybidovať, kedy je najvhodnejšie sa pridať do aukcie a mnoho ďalších užitočných informácii. Zdôrazňujem robte si o tom poznámky, nech vám nič neunikne. 
Možno teoreticky poznáte najdôležitejšie vlastnosti víťazov, viete čo máte robiť ale neviete ako sa prinútiť plniť dôležité zásady. Možno je práve tento blog pre vás. Berte to ako dobrú radu pri bidovaní ale aj do života. Viete dosiahnuť všetko čo si v živote zaumienite, dokážete predstaviť musíte sa však naštartovať spraviť prvý krok a nestrácať tempo. Prajem vám ešte raz všetko prospešné do nového roku.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.