Taktika veľkého hráča

Zdravím všetkých starých ale aj nových hráčov wellbid.com. Každý dobre vie, aké aukcie sú asi pre neho, koľko peňazí si môže dovoliť minúť na bidy, akú taktiku má použiť. Ja som si to tiež myslel, ale opak je pravdou. 
Stránka sa rýchlo rozvíja a my by sme sa mali rozvíjať s ňou a učiť sa na vlastných chybách. Veľa hráčov píše na blog osvedčené taktiky a človek ich potom len skúša a skúša, ale nič nevychádza. Určite ste nevyhrali ani jednu aukciu podľa rád blogerov a keď áno tak to bolo iba raz a výnimočne. Ja si osobne myslím, že hráči sa rozvíjajú každým dňom. 

Starí priatelia, to čo platilo včera, dnes už neplatí. Ak vám včera stačilo prepočítať si, kedy skončí hráčom automat nastavený na minimum /45 prihodení/, dnes to už nestačí. Nestačí po prepočítaní nastaviť svoj automat a výhru mať vo vrecku. Každý deň sa musíte starať o svoje bidy a zveľaďovať ich. Dnes už musíte prejsť veľmi dlhú cestu, aby ste sa dostali k svojmu vysnívanému predmetu. Existuje len pár predpokladov, ktoré sa nikdy nezmenia a tie treba striktne dodržiavať. Ja vám ponúkam cestu k výhre s minimom bidov alebo len so štartovacou sumou 15€ za 600 bidov.
Trpezlivosť a vytrvalosť je výsada kráľov, ale aj veľkých hráčov. Keď veľký samuraj potreboval znervózniť svojho protivníka, prišiel na stretnutie 4 hodiny neskôr, čepeľ svojho meča natiahol oproti protivníkovmu zraku, aby si nevedel prestaviť aký dlhý je meč. Dnes máme k dispozícii úplne iné zbrane. Sústredíme sa len na jeden predmet, ktorý si odsledujeme niekedy aj týždeň dopredu. Sledujeme, kedy daná vec štartuje. Ráno, večer alebo poobede? Musíme vedieť, kedy daný predmet okupuje čo najmenej hráčov. Hráči, teda protivníci, sú veľmi dôležitým aspektom súbojov. Je dobre čo najlepšie poznať svojho protivníka. Síce vám to zaberie trochu času, ale odsledovať si, ktorý hráč je ochotný vložiť do aukcie všetky bidy, a ktorý to skoro vzdá, pretože mu je ľúto svojich bidov a dlho striehne. Tiež treba vedieť, ako to počas takej aukcie prebieha, čo sa vlastne deje. Myslíte si, že je to také samozrejmé? Ste v omyle. 
Každý hráč má svoj limit, za ktorý nie je ochotný prejsť. Napríklad, niekto si sleduje aukciu od začiatku, ale ta trvá dlhšie a môže trvať aj 4 hodiny. Niekto ju vydrží sledovať len 3 hodiny a potom si povie to už nemá cenu. To je práve ten okamih, kedy čakanie nadobúda hodnotu. Kedy sa čakať fakt oplatí a pomaly sa blíži vaša šanca. Taktiež je dôležité naladiť sa iba na ten jeden predmet a nie na všetky. Je predsa obtiažne vyhrať čo i len jeden predmet a nie to ešte viac. Váš mozog bude s vami spolupracovať a pomôže vám podvedome sa dostať k vytúženej výhre. Je jedno akú vec chcete. Ku každej veci si musíte nájsť svoju cestu. Chcete ultrabook? Nech sa páči, ale verte mi, nepôjde to až tak ľahko. Budete potrebovať veľa bidov. Získate ich veľkou drinou ale máte šancu písať blogy, a vždy hrať iba balíky bidov a postupne budete mať viac a viac bidov a skúsenosti, ktoré vás privedú až k výhre. 
Prajem vám všetkým veľa zdaru pri hraní. Nevzdávajte sa. Stačí len vydržať a výhra je vaša.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.