Zdravý úsudok základom úspechu

Vitajte Vážení protihráči! Portál wellbid.com som spoznal vďaka reklame na nete. Vraj sa tu dá vyhrať za pár centov a nikto nebude sklamaný 🙂 Na začiatku sa mi tomu nechcelo veľmi veriť. Veď zdravý rozum hovorí úplne niečo iné. Na prvý pohľad je to dosť smiešne, až neuveriteľné, a predsa je to pravda. Ľudia sú už takí – sme zvedaví. Tak som sa šiel pozrieť na pár aukcií a rozhodol som sa zriadiť si účet. Myslím si, že je treba skúšať nové veci, aby mal život tú správnu chuť. Trvalo mi to fakt minútku a účet bol zriadený. Nákup BIDov tiež hračka. Majú tu overené platobné servisy. Tie by predsa nespolupracovali s podvodníkmi. Takže, kúpil som si kredity, pomocou ktorých sa tu dá Zobraziť blogprihadzovať, a prisadol som si k dražbám. Ako sa na pravého nováčika patrí, šiel som na aukcie s malou hodnotou. Z niekoľkých zaujímavých ponúk som si vybral tú jednu, kde sa medzi sebou „bili“ dvaja hráči. 

Pozoroval som ju, čas do ukončenia ubehal čo to menej. Mne sa však zdalo že sa predlžuje. Už na samú myseľ o prihadzovaní sa mi objavuje husia koža, srdce bije akosi rýchlejšie. Ešte chvíľa a bude koniec… Keď tu zrazu… Jednorázovky /jednorázové príhozy/ iných hráčov. Myslím si – čo mi tam, nech si vystrieľajú svoj kredit 🙂 Niekoľko sekúnd do konta… Pach! Prebíjam… 10…9… o chvíľu to bude moje… 2…1… a tu zrazu na môj údiv (alebo aj nie, veď v živote nič neprichádza ľahko) pripája sa do hry automat. Hmmm, automat? Niečo som o ňom čítal, veď je napísané, že automat nezaručuje výhru. Zapol som ho však. Tak, a ide sa… 5 prihodenie … 20te… 30te.. myslím si: „tvrdohlavec jeden“ Keď som si to povedal, stal som sa mäkký ako plastelína. Keď som sa blížil k tým 45tim prihodeniam, pridali sa ďalšie 3 automaty a to bol pre mňa znak. Rozhodol som sa vzdať to. Minul som väčšinu môjho kreditu. Keď sa však aukci skončila a ja som si prezrel históriu, uistil som sa o mojom správnom rozhodnutí. Cena za predmet sa vyšplhala dosť vysoko, čo bolo dosť neekonomické. Avšak zdravý rozum a chladná krv boli u mňa na prvom mieste a aj napriek vzrastajúcej hladine adrenalínu som sa vedel správne rozhodnúť. Mám dobrý pocit na duši. Onedlho sa zberám opäť na poľovačku, no tentokrát si vyhliadnem iný predmet. Bude to pre mňa nová výzva a skvelá zábava.
Želám Vám všetkým dobré aukci a pamätajte: zdravý úsudok je základom úspechu, nenechajte sa viesť emóciám a dražte počas týchto zimných dní s rozumom.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.