Veľká HRA

Zdravím všetkých hráčov wellbidov.com. Vianoce sú už za dverami a naša hra graduje a graduje. Práve v tomto čase si chce každý ešte viac uchmatnúť časť výhier. 
Vianoce sú aj o darčekoch. Nie je to len taký obyčajný deň ako narodeniny kedy kupujeme darček len jednej osobe a narodeninových dní je 365(366) takže každý hľadá darček v iný deň v roku. Nie je to ani Valentín, kedy si darčeky kupujú len čerstvo zaľúbení. Ale sú to Vianoce. Len počas Vianoc kupujeme darčeky všetkým – našim deťom, vnučkám, vnukom, sestrám, bratom, sesterniciam, bratrancom, mamkám, ockom, babkám, dedkom, niekto bohužiaľ aj svokre. Sú to veľké sviatky hlavne pre obchodníkoch, kedy im cvakajú kasy od rána do večera a vrecká sa napĺňajú peniažtekmi. Vianoce sú vlastne veľký biznis a tak je už len na obchodníkoch ako si dokážu prilákať tých svojich zákazníkoch, ako dokážu vyťažiť z Vianoc čo najviac. 

Ja si osobne myslím, že wellbid.com by mali práve v tomto období prosperovať ešte viac ako ostatní obchodníci. Práve v tomto období by mali svoju snahu o zákazníkov oveľa zvýšiť. Každý chce nakúpiť čo najlacnejšie a ušetriť čo najviac peňazí, preto by sa mal prispôsobiť aj náš obľúbený portál. Ale ako? Pár návrhov:
1. Po každej výhre by mal výherca dostať ešte na viac poštovné zadarmo alebo keď už mení predmet za bidy, tak bidy v plnej cene daného predmetu. 
2. Ďalej by nebolo zlé keby ten, ktorý prehrá bidy tak polovica jeho bidov sa mu vráti. 
3. Privítal by som nejaké bonusové minihry len v období Vianoc, nejakého Supermária na čas ak by sa obrázok Supermária objavil na obrazovke a prvý traja hráči by si mohli minútku zaskákať v hernom svete a tak sa pokúsiť nazbierať čo najviac bidov. 
4. Taktiež cena bidov by mohla klesnúť o nejakú malú sumu. 
 5. Bolo by super keby pri veľkých predmetoch mohla cena stúpať len do určitého bodu a potom by už ľudia len prihadzovali bidy ale cena by nestúpala. 
 6. Ďalšia vec by bola akosi tie aukcie zakočniť napríklad čas odpočítavania do ďalšieho prihodenia by bol iba 5 sekúnd aby bol čo najväčší obrat na stránke. 
7. Samozrejme veľmi dôležitá je aj reklama, takže každému za zdieľanie stránky na Facebooku 100 bidov. 
8. Každý by sa mohol stať tak zvaným wellbid.com GURU – každý nováčik by mohol dotyčnému GURU napísať a ten by mu vysvetlil taktiky hrania, ako to na stránke funguje, ako najlepšie prihadzovať, aké ma možnosti. Potom by dotyčný GURU za každého klienta dostával plusové bidy. 9. Mohlo by to byť aj naopak nováčikovia by písali otázky a veľkí hráči by písali odpovede a za tie by dostavali plusové bidy. 
10. Nové a nové predmety. Širší sortiment predmetov. 
Hra by sa týmito inováciami stala akčnejšia, bidy by sa rýchlejšie otáčali. Čím viac možnosti pre získanie bidov by mali hráči tým viac by ich bavilo dávať do wellbidov.com peniaze pretože ich šanca na výhru by sa zvýšila a taktiež by sa im to viac oplatilo. Najpodstatnejšie je, že počet hráčov by sa zvýšil a tak by rástla aj popularita, úroveň stránky. Wellbid.com by sa rozvíjal a hráči by už nejazdili do obchodov ale sedeli by pri počítači a čakali by na svoju možnosť výhry.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.